Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #616
 
Interesuje się i lubie Ligue 1, można nawet powiedzieć, że się na niej nawet troszeczke znam (stąd nieco wcześniej proponuje piłkarzy z tej ligi, albo zwracam na nich uwagę, nawet Domenech zobaczył powołania do wirtualnego Euro i powołał Llorisa do kadry Francji) i nazwanie Obraniaka (co prawda zrobiłeś to bardzo ostrożnie, bo napisałes jednym z lepszych, a nie czołowym czy jednym z najlepszych, bo mówiąc o jednym z lepszych możesz nawet mieć na myśli pierwszych 15 ofensywnych pomocników ligi) uważam za ostrą przesadę i wpływ lobby onetu i innych polskich portali, które w uniesieniu i chęci wywołania sensacji różne rzeczy wypisują


Obraniak jest stosunkowo młodym zawodnikiem, furory na pewno we Francji nie robi, jest solidnym zawodnikiem dość średniego zespołu, ale to wszystko. Powiedzieć, że jest najlepszym zawodnikiem Lille też nie można, bo tak oczywiście nie jest

Krótko mówiąc, w samym Lyonie jest kilku lepszych od niego, w Lille lepszy także się znajdzie, nie mówiąc o zawodnikach Marsylii, Rennes czy Le Mans

Także umiejętności Obraniaka są teraz celowo powiększane, a tak naprawdę, do czołówki Ligue 1 mu jeszcze dalekoooo
24-03-2008 13:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #617
 
A co się dzieje z Jakubem Błaszczykowskim,wciąż leczy kontuzję ? Ma ktoś jakieś aktualne informacje na jego temat ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-03-2008 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #618
 
Dzisiaj Paweł Brożek udowodni uprzedzonemu i nieobiektywnemu Morganowi że jest napastnikiem na reprezentację Polski.
26-03-2008 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #619
 
Maciek napisał(a):Dzisiaj Paweł Brożek udowodni uprzedzonemu i nieobiektywnemu Morganowi że jest napastnikiem na reprezentację Polski.

trzymam za słowo

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
26-03-2008 19:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #620
 
A Paweł Brożek to jest ten ktory strzela w Orange Ekstraklasie gola za golem ? Jak to on to nie musi udowadniac.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-03-2008 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #621
 
Piszczek jedzie na Euro2008, ciekawe kto jeszcze sobie dzisiaj wywalczy miejsce w kadrze Polski.

Właśnie przestałem się bać o naszą prawą stronę, jak Błaszczykowski będzie kontuzjowany to zmartwienie dzięki Piszczkowi jest już praktycznie zneutralizowane...


Ehh czarny ekran teraz mam... teraz jakiś... orzeł na trybunach...a już chciałem pochwalić Kraków
26-03-2008 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #622
 
Nie chcę się pastwić nad Brożkiem, ale w ani jednej chwili nie odniosłem wrażenia żeby gość prezentował reprezentacyjny poziom. A zesputa kontra pod koniec I częsci gry dopełnia czary goryczy. No ale to nie jest taki problem bo wiadomo że jak Brożek pojedzie nie Euro to jako ławkowicz. Bardziej martwi mnie Jacek Bąk na środku obrony, TO jest po prostu skandal żeby w ogóle brać pod uwagę piłkarza tak wypalonego a co dopiero brać go jako etatowego stopera na Euro... :roll:

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
26-03-2008 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #623
 
Słaby mecz w naszym wykonaniu, co tu duzo mowic, Piszczek z Krzynówkiem nawet ładnie na skrzydlach, nasz atak w ogole niewidoczny, z tyłu nasz 2x przeskoczyli i dwie bramki, nie sadze bysmy wygrali ten mecz, ale jakims cudem zremisujemy.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-03-2008 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #624
 
No nie wiem czy on tę kontrę zespuł, nie widziałem dokładnie, czy dobiegł do tej piłki.
Morgan teraz przypomnij sobie co o Dudce mówiłeś, jak grał w Amice i ktoś napisał, że Wisła powinna go kupić bo ma przed sobą niezłą przyszłość Wink Wtedy argumenty też miałeś bardziej jakieś metafizyczne, jak teraz w przypadku Brożka

Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie będzie już Boruca, Bąka i Radomskiego.
Podejrzewam, że jak Boruc w bramce zostanie, to jeszcze jakąś bramkę możemy stracić z tych rzutów rożnych


PS: Nie żeby coś, ale na ZDF leci niezły mecz, ładny stadion, zielona, równa murawa... Pechowo Szwajcarzy przegrywają póki co (halbzeit) z Niemcami ale ogólnie ładnie się to ogląda. Murawa na Wiśle jest gorsza, niż myślałem, że jest
26-03-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #625
 
Maciek napisał(a):Piszczek jedzie na Euro2008, ciekawe kto jeszcze sobie dzisiaj wywalczy miejsce w kadrze Polski.
Chłopak rozwiał wszelkie moje wątpliwości co d jego osoby.Niewątpliwie bardzo dobry zawodnik.

To co dzisiaj wyprawia nasz obrona to przechodzi ludzkie pojęcie.Bronowicki traci piłkę za piłką.Wielki Bąk nie potrafi wygrać pojedynków główkowych z piłkarzami niższymi o głowę lub dwie.Podczas stałych fragmentów w polu karnym panuje chaos.Chyba nikt nie wie kogo ma kryć i efekcie Amerykanie nie mają żadnych problemów z dojściem do piłki.

Nasza gra jest mało dynamiczna.Akcje są rozgrywane w Żółwim tempie lub grane są długie i piłki,które przechwytuje bez problemu bramkarz albo obrońcy USA.

To co powiedział Szpaku,pozwalamy Amerykanom dojść aż pod nasze pole karne.Nie próbujemy im wcześniej odebrać piłki.Zauważcie na ich grę.Od razu na naszej połowie podwajają krycie i zmuszają nas do gry długimi piłkami,które w większości są niecelne.

Czemu na skrzydłach Polacy nie starają się obejść obrońców od wewnętrznej strony tylko na siłę pchają się pod linię końcową gdzie oddają nieprzygotowane dośrodkowania.Zresztą większość z nich jest blokowana.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-03-2008 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #626
 
Niestety,możemy być niemile zaskoczeni postawą naszej reprezentacji w dzisiejszym meczu ze Stanami Zjednoczonymi,akcje są czytelne,i prowadzone w wolnym tempie,brakuje jakiegoś elementu zaskoczenia,a o grze w obronie nawet nie warto wspominać.Amerykanie po prostu grają swoje,bez jakichś fajerwerków,ale są zdyscyplinowani w defensywie i udało się im wykorzystać,dwa stałe fragmenty gry dzięki czemu po pierwszych 45 minutach pewnie prowadzą.Od początku drugiej połowy na boisku pojawili się:Garguła,Łobodziński,Matusiak i Smolarek,może oni coś wniosą do naszej gry,przede wszystkim pewnie wszyscy liczą na napastnika Racingu Santander.Zobaczymy póki co w drugiej części gry,przeprowadziliśmy jedną dobrą akcję,jednak strzał Matusiaka został przeniesiony nad poprzeczką przez byłego bramkarza United a obecnie Evertonu,Tima Howarda.

CONCILIO ET LABORE
26-03-2008 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #627
 
Nasza gra w drugiej połowie wyglądała już nieco lepiej,ale wciaż nie była to gra jakiej oczekiwaliśmy.Bardzo dobrze zaprezentował się Radek Matusiak,ale niestety w pojedynkę trudno coś zwojować.
Kolejną osobą,która może to spotkanie zaliczyć na plus jest Mariusz Lewandowski.Poza tym rzutem wolnym jego grę można uznać za co najmniej poprawną.

Naszą obronę każdy widział.Apokalipsa według Wojciecha Bronowickiego.Najbardziej zawiedli właśnie nasi boczni obrońcy.Nie mogę sobie przypomnieć choćby jednej akcji,w której włączyliby się w grę ofensywną.Sam Łobodziński nie ogra 3 obrońców i nie dośrodkuje.Potrzebna mu jest pomoc.

Jest nad czym myśleć

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-03-2008 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #628
 
No niestety w drugiej połowie niewiele zmieniło się w w grze naszej reprezentacji,zmiany nie przyniosły oczekiwanych efektów.Dzisiejszy występ Biało-Czerwonych można określić jednym słowem,beznadzieja,co tu dużo mówić Amerykanie nas po prostu wypunktowali,a zachowanie przy stałych fragmentach gry było tragiczne.Z taką formą to my nie mamy czego szukać w mistrzostwach Starego Kontynentu,a statystyki też nie napawają optymizmem,przypomnijmy że Benhakker jeszcze nie wygrał meczu podczas wielkiej imprezy.

CONCILIO ET LABORE
26-03-2008 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #629
 
Maciek napisał(a):No nie wiem czy on tę kontrę zespuł, nie widziałem dokładnie, czy dobiegł do tej piłki.
Morgan teraz przypomnij sobie co o Dudce mówiłeś, jak grał w Amice i ktoś napisał, że Wisła powinna go kupić bo ma przed sobą niezłą przyszłość Wink Wtedy argumenty też miałeś bardziej jakieś metafizyczne, jak teraz w przypadku Brożka

Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie będzie już Boruca, Bąka i Radomskiego.
Podejrzewam, że jak Boruc w bramce zostanie, to jeszcze jakąś bramkę możemy stracić z tych rzutów rożnych


PS: Nie żeby coś, ale na ZDF leci niezły mecz, ładny stadion, zielona, równa murawa... Pechowo Szwajcarzy przegrywają póki co (halbzeit) z Niemcami ale ogólnie ładnie się to ogląda. Murawa na Wiśle jest gorsza, niż myślałem, że jest

Rzeczywiscie, ale od tego czasu się sporo zmieniło a Dudka wtedy był dużo młodszy niż Brożek teraz Smile Ale Dudka to i tak nie jest lek na całe zło bo w odbiorze chłopak jest niezły ale już w wyprowadzeniu akcji jest tragedia, defensywny pomocnik to nie jest jego pozycja

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
26-03-2008 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #630
 
Ja w tym meczu widze jednak spore plusy. Napewno Leo mógł wreszcie ocenić formę niekórych kandydatów na wyjazd i coraz lepiej widzi komu "podziękować" za grę, a komu dac miejsce w samolocie na Euro. Matusiak nawet coś tam próbował w osamotnieniu i za to plus. Żurawski w rozgrywaniu także osamotniony i plus za próbowanie czegokolwiek. Lewandowski zagrał nawet nieźle na poczatku spokania do straty pierwszego gola. Boruc wybronił kilka groźnyxh strzaów. Reszta bez komentarza, bo niczym się nie wyróznili. Obrona w moim odczucu powinna na swoje konto zapisać wszystkie 3 bramki, a szczególnie błedy w kryciu. Boruc przy wszystkich bramkach praktycznie bez szans. Wynik to takie przebudzenie, bo euforia to zła rzecz przed wielką imprezą.

[Obrazek: Ole201.jpg]
26-03-2008 23:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości