Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #631
 
Morgan, Dudka bramkę też potrafi strzelić i niezłe podanie rzucić, to, że mu wczoraj nie bardzo to wychodziło nie powinno go skreślać.

A ja tam jestem pod wrażeniem gry Lewandowskiego. Niegdyś nazywany przez "niektórych" "leszczem" i "drewnem", teraz jest absolutnie czołową postacią tej reprezentacji. Co mecz to przecieram oczy ze zdumienia, pewniak w pierwszym składzie
27-03-2008 12:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #632
 
Wczoraj to nie wiem po ilu my gralismy. Bo wygladalo jak by Amerykanow bylo co najmniej 2 razy wiecej. Za kazdym razem gdy ktorys z naszych zawodnikow mial pilke od razu bylo przy nim ze 3 rywali. Oby tylko sztab szkoleniowy wyciagnal z tego spotkania dobre wnioski. Bo inaczej EURO skonczy sie podobnie jak 2 poprzednie mundiale.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-03-2008 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #633
 
Stojkovic napisał(a):3 bramki, a szczególnie błedy w kryciu

Dokladnie. Te dwie bramki padly w bardzo podobny sposob, wiec po 1 bramce polscy obroncy powinni sie zorietowac, w jaki sposob Amerykanie rozgrywaja te stale fragmenty gry,bo bramki nie padly jedna po drugiej.

Mi najbardziej wpadla w oko zla, jak dla mnie, gra Wasilewskiego. Jako boczny obronca powinien dysponowac dosc dobra szybkoscia, powinien umiec dobrze dosrodkowac, jednak te elementy totalnie mu nie wychodzily wczoraj. Notowal duzo strat, kilka fauli. Ogolnie ciezko cos pozytywnego powiedziec, moze tylko to, ze przejrzelismy na oczy.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
27-03-2008 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #634
 
Maciek napisał(a):A ja tam jestem pod wrażeniem gry Lewandowskiego. Niegdyś nazywany przez "niektórych" "leszczem" i "drewnem", teraz jest absolutnie czołową postacią tej reprezentacji. Co mecz to przecieram oczy ze zdumienia, pewniak w pierwszym składzie

Pamiętam nawet jak kilka lat temu po jednym ze spotkań w swoim felietonie między innymi jego zjechał Hirek Wrona :lol: Duży postęp w jego grze. Nasz najlepszy zawodnik wczoraj i ogólnie od jakiegoś czasu prezentuje się bardzo dobrze jak na nasz poziom.

Co do Dudki też się zgadzam. Pokazał, nawet w meczach reprezentacji, że potrafi posłać bardzo dobre piłki do kolegów. Wczoraj akurat mu nie wychodziło.

Piszczek pokazał znowu, że ma talent, ale zbyt wiele nie zrobił (też nie jego pozycja do końca). Na pewno będziemy mieli z niego pożytek, ale czy już na Euro?

Brożek nie pokazał niczego. Matusiak pokazał i to on jest bliżej wyjazdu.
27-03-2008 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #635
 
Ten oszołom Tomaszewski nie ma wstydu !
Oglądał ktoś z was dzisiejsze Fakty ?
Jak zwykle Tomaszewski ogranicza się do "konstruktywnej" krytyki,no i trudno nie przyznać mu racji.Co ten "Don Corleone" wyprawia z naszą kadrą ? Cyt.:"Beenhakker musi zejść na ziemię".
Uważam,że proponowany między innymi przez Tomaszewskiego duet trenerski Majewski-Smuda byłby najlepszym rozwiązaniem dla naszej kadry.

Ale jak to Janek powiedział "NIKT MNIE NIE SłUCHAł,wszyscy słuchają Don Corleone".

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-03-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #636
 
Tomaszewskiego lubie, ale tym razem ostro przesadza i najzwyczajniej w świecie powinien siedzieć cicho.

Szczególnie, że niedawno przyznał się do błędu i niejako przeprosił Beenhakkera, uderzył się w pierś, a teraz znów gra kogoś, kto cały czas ostrzegał blablabla...
Niestosowna wypowiedź, mógł sobie darować bo się ośmieszył
27-03-2008 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #637
 
Maciek napisał(a):Niestosowna wypowiedź, mógł sobie darować bo się ośmieszył
I Pan Sianecki oczywiście w bardzo zgrabny sposób to wykorzystał Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-03-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #638
 
Wypowiedź Tomaszewskiego raczej mnie nie zaskoczyła,dobrze wszyscy wiemy jaki charakter ma prawdopodobnie najlepszy polski bramkarz w historii.Szczerze mówiąc zwykle z uśmiechem przyjmuję wystąpienia Tomaszewskiego,tak naprawdę nie warto zwracać uwagę, na krytykę pana Jana,bo zwykle jest ona mało konstruktywna.Ja myślę że Tomaszewski powinien być selekcjonerem Reprezentacji a także być prezesem PZPN w jednej osobie,w ogóle powinien odpowiadać za wszystkie najważniejsze sprawy związane z polskim futbolem,wtedy byśmy pewnie byli piłkarską potęgą Tongue

CONCILIO ET LABORE
27-03-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #639
 
Buahahahahahahahahaha ale Materna jebie bez mydła Wójcika w "Magazynie 24", ahahahahahaha :!: Mistrzostwo świata, kocham gościa coraz bardziej, świetny facet

ps: Zarzeczny - "Wójcik ma większe osiągnięcia jako trener niż Beenhakker" buahahahahahaha :lol:
27-03-2008 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #640
 
Teraz przeczytałem, że o 13 Leo Beenhakker ma podać 30 osobową kadrę na Euro2008. 22-23 z nich pojedzie bezpośrednio na Euro (o czym Leo zadecyduje bodajże za 3 tygodnie w wyznaczonym terminie) reszta stanowić będzie listę rezerwową

Wśród tej trzydziestki, a nawet 23 pewnych mamy kilka nazwisk, więc emocje aż tak wielkie i zaskoczenie jak to miało miejsce w przypadku powołań Janasa nas nie czeka, pewni do wyjazdu są:
Lewandowski, Krzynówek, Boruc, Smolarek, Dudka, Żewłakow, Żurawski, Błaszczykowski, Bąk, Fabiański, Zahorski, Garguła, Wasilewski... RAFAŁ MURAWSKI.
Jest jeszcze kilku raczej pewnych nazwisk, ale pominąłem je specjalnie albo z tego względu, że mogą się nie znaleźć, albo dlatego, że moim zdaniem nie powinni na Euro jechać Wink
16-04-2008 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #641
 
bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce)

obrońcy: Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (obaj Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)


pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Michał Pazdan (Górnik Zabrze).

napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Marek Saganowski (FC Southampton), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Dawid Janczyk (CSKA Moskwa).

I oto cala szeroka kadra. Leo zdecydowal sie na napastnikow juz sprawdzanych. Najmniejsze szanse na wyjazd z tej grupy daje Janczykowi. Miejsca braknie raczej tez dla Wichniarka i Sagana. W obronie brakuje mi bardzo dobrze ostatnio grajacych Glowackiego i Bosackiego. Leo natomiast daje Radomskiego, ktory w meczu z USA nie pokazal zupelnie nic.

Maciek napisał(a):RAFAŁ MURAWSKI

Dlaczego jego nazwisko tak wyrozniles?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-04-2008 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #642
 
zaga92 napisał(a):ktory w meczu z USA nie pokazal zupelnie nic.

W meczu z USA wszyscy pokazali zupełnie nic :wink:


zaga92 napisał(a):Maciek napisał:
RAFAŁ MURAWSKI


Dlaczego jego nazwisko tak wyrozniles?


Pewnie Maćkowi chodzi o to,że Murawski nie powinien jechać na "Ojro".Według mnie,jak pojedzie,to w pełni zasłużenie.

Mnie w tej kadrze brakuje Głowackiego i "Bosego".Dziwi mnie brak Jelenia,a obecność Piszczka.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
16-04-2008 14:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Barthezzz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #643
 
Czterech bramkarzy? Moim zdaniem to trochę za dużo na jeden turniej. Kluby radzą sobie cały sezon przeważnie z dwoma bramkarzami a reprezentacji na kilka meczów potrzeba ich aż czterech, taka ilość golkiperów jest zbędna. Takie przynajmniej jest moje zdanie.
16-04-2008 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #644
 
Spokojnie Barthezzz, to jest dopiero wstępna kadra na Euro, na pewno wszyscy czterej nie pojadą na te mistrzostwa Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-04-2008 14:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #645
 
Cytat:Dziwi mnie brak Jelenia,a obecność Piszczka.

Mnie ani troche. Przeciez pewne bylo, ze jezeli Leo nie powolywal Jelenia, to nagle go nie powola. A Piszczek jest niezlym zawodnikiem. Alternatywa na skrzydlo i atak.

Kuba_^^ napisał(a):na pewno wszyscy czterej nie pojadą na te mistrzostwa Wink

I tym ktory nie pojedzie bedzie prawdopodobnie Kuszczak.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
16-04-2008 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości