Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Barthezzz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #646
 
Wiem, że to kadra wstępna ale słyszałem także ploty o tym, że w oficjalnej kadrze także mogą znaleźć się czterej bramkarze.

Poza tym, to po meczu ze Stanami czytałem, że Beenhakker na pewno nie da szansy na wyjazd Golańskiemu. A tu proszę, miła niespodzianka dla byłego piłkarza Korony.
16-04-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #647
 
zaga92 napisał(a):I tym ktory nie pojedzie bedzie prawdopodobnie Kuszczak.

Według mnie będzie to Fabiański, w klubie ma znacznie mniejsze szanse przebicia się do pierwszej jedenastki. Kuszczak z kolei kilkoma występami w pełni zasłużył sobie na wyjazd na Euro - jeśli nie pojedzie, to zapewne nie ze względu na słabiej wyćwiczone rzemiosło bramkarskie, a charakter niesprzyjający pracy w grupie, który to media tak ostatnio nagłaśniały...

capo di tutti capi

MUSC PL
16-04-2008 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #648
 
Ciampel napisał(a):a charakter niesprzyjający pracy w grupie, który to media tak ostatnio nagłaśniały...
Zgadza się.W kadrze nie jest potrzebny nam "Lehmann" .Kuszczak nie rozumie,że takim pyskowaniem to się bardziej od kadry oddala,a nie przybliża.

Mnie troszkę dziwi,że np. nie ma Głowackiego,a jest Kokoszka.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-04-2008 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #649
 
Wg mnie to Fabiański jest takim jakby ulubieńcem Leo i w dodatku, w przeciwienstwie do Tomka idealnie nadaje się na drugiego bramkarza. Bo po co mieć drugiego bramkarza, który uważa, że jest najlepszy i będzie tylko atmosfere psuł?

EDIT:

Poza tym wg mnie można było spróbować Niedzielana - ostatnio okazało się, że u nas napastników z formą szukać, to jak szukanie igły w stogu siana, a Niedzielan zawsze dla mnie uchodził, za najlepszego naszego napastnika i choć po takiej kontuzji to mogłoby być ryzyko, to wg mnie więcej by wniósł niż chociażby Piszczek.
16-04-2008 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #650
 
Zom napisał(a):Poza tym wg mnie można było spróbować Niedzielana - ostatnio okazało się, że u nas napastników z formą szukać, to jak szukanie igły w stogu siana, a Niedzielan zawsze dla mnie uchodził, za najlepszego naszego napastnika i choć po takiej kontuzji to mogłoby być ryzyko, to wg mnie więcej by wniósł niż chociażby Piszczek.
W 100% się nie zgadzam.Niedzielan przez większość sezonu był kontuzjowany i dopiero teraz zaczyna grać i to w końcówkach meczu.Właśnie tylko i wyłącznie z tego powodu nie nadaje się do kadry.
A Piszczek pokazał w meczu z USA,że mogą być z niego ludzie

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-04-2008 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #651
 
Mnie z kolei kompletnie nie przekonał w meczu z USA. Nadal uważam, że to piłkarz z wielkim potencjałem i jeden z niewielu naszych piłkarzy o jakimś tam doświadczeniu i szkoda, że nei dostał szansy chociaż w byle jakim sparingu.
16-04-2008 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #652
 
WoLaK napisał(a):Zgadza się.W kadrze nie jest potrzebny nam "Lehmann" .Kuszczak nie rozumie,że takim pyskowaniem to się bardziej od kadry oddala,a nie przybliża.

A ja trochę rozumiem Kuszczaka,chłopak stara się,jeździ kilkaset kilometrów na zgrupowania kadry tylko po to by trochę potrenować a później przesiedzieć cały mecz na ławie albo nawet na trybunach,wciąż nie potrafię zrozumieć dlaczego Benhakker nie dał szansy Tomkowi w meczu z USA,szczególnie wtedy kiedy wynik spotkania był już rozstrzygnięty.Praktycznie patrząc z perspektywy Kuszczaka,można powiedzieć że wszystkie godziny spędzone na zgrupowaniach reprezentacji Polski to czas stracony.

CONCILIO ET LABORE
16-04-2008 20:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #653
 
Ja jednak mysle, ze jest roznica pomiedzy wkurzaniem sie o to, ze jezdzi sie na zgrupowania po to by usiasc na trybunach a mowieniem, ze jest sie najlepszym, przepraszam bardzo, ale na chwile obecna Kuszczak na pewno nie jest najlepszym polskim bramkarzem, o UNITED juz w ogole nie mowiac.

Wyglada na to, ze na mistrzostwa i tak pojedzie jako 3, na 2 raczej załapie sie Fabianski, ale poczekajmy z decyzjami Leo. Kowalewki juz raczej stracil kredyt zaufania, a Dudek po meczu z Finami w Bydgoszczy.

Zgodze sie z tym, ze nie zagrał w meczu z USA, tez mnie to zdziwilo, jednak z drugiej strony wygladalo mi to na to, jakby Leo chcial Tomka tak jeszcze podku***, ale glowy nie dam 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
16-04-2008 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #654
 
Danny93 napisał(a):A ja trochę rozumiem Kuszczaka,chłopak stara się,jeździ kilkaset kilometrów na zgrupowania kadry tylko po to by trochę potrenować a później przesiedzieć cały mecz na ławie albo nawet na trybunach,wciąż nie potrafię zrozumieć dlaczego Benhakker nie dał szansy Tomkowi w meczu z USA,szczególnie wtedy kiedy wynik spotkania był już rozstrzygnięty.Praktycznie patrząc z perspektywy Kuszczaka,można powiedzieć że wszystkie godziny spędzone na zgrupowaniach reprezentacji Polski to czas stracony.
Też mu nie zazdroszczę tej sytuacji,ale gniew i frustrację Kuszczak powinien zachować wyłącznie dla siebie,a nie się z tym obnosić.
Cytat:Ja jednak mysle, ze jest roznica pomiedzy wkurzaniem sie o to, ze jezdzi sie na zgrupowania po to by usiasc na trybunach a mowieniem, ze jest sie najlepszym, przepraszam bardzo, ale na chwile obecna Kuszczak na pewno nie jest najlepszym polskim bramkarzem, o UNITED juz w ogole nie mowiac.
No właśnie.Trochę pokory.Jak Leo zobaczy,że Kuszczak zasługuje na grę to z pewnością Tomek tę szansę dostanie.Oczywiście jeśli znowu nie zacznie podskakiwać.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-04-2008 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #655
 
Wojtek3 napisał(a):przepraszam bardzo, ale na chwile obecna Kuszczak na pewno nie jest najlepszym polskim bramkarzem, o UNITED juz w

Nie mówię o tym by Kuszczak był numerem 1 w reprezentacji,bo Boruc na pewno na dzień dzisiejszy jest lepszym bramkarzem,również w United jest lepszy a może nawet są lepsi goalkeeperzy od Kuszczaka,po prostu chodzi mi o to że Tomek praktycznie w ogóle nie dostaje szans w kadrze a na pewno na nie zasługuje,po za wydaje mi się że Leo bardziej preferuje Fabiańskiego niż Kuszczaka a wydaje mi się że Tomek jest lepszą opcją niż Łukasz,przede wszystkim Kuszczak o wiele częściej gra w United niż Fabiański w słabszym Arsenalu.

CONCILIO ET LABORE
16-04-2008 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #656
 
A to juz decyzja nalezy do Leo Beenhakera, widocznie Leo uwaza, ze nie zasluguje na razie na szersze pokazanie sie w kadrze, pamietam dobrze ten incydent z Tomkiem w strone kadry wlasnie z Leo i z nim w roli glownej i mysle, ze to moze byc powod wlasnie braku tych gier. Coz, ktos tam wyzej napisal pokory, ja pisze jeszcze cierpliwosci, jesli jego szansa ma przyjsc do przyjdzie, jakos o UNITED potrafi mowic, ze wygryzie van der Sara, wiec niech mowi, ze i Boruca wygryzie, w czym problem ?

Under The Boardwalk - United Warriors
16-04-2008 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #657
 
Przypisywanie mi niechęci do Rafała Murawskiego wynika rozumiem z tego, że nie czytacie albo w ogóle, a na pewno nie dokładnie tego forum Wink

Został powiększony dlatego że:
a) jest moim ulubieńcem
b) jest niezbędny w kadrze
c) nie jest Rogerem tylko moim rodakiem
16-04-2008 23:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #658
 
Maciek napisał(a):Został powiększony dlatego że:
a) jest moim ulubieńcem
b) jest niezbędny w kadrze
c) nie jest Rogerem tylko moim rodakiem

I to mi sie podoba Smile Juz Cie lubie. Tylko niech zacznie grac troche lepiej bo w ostatnich meczach ligowych jest prawie niewidoczny. Moze juz w sobote pokaze sie z dobrej strony.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-04-2008 06:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #659
 
Co do Muraskiego- na pewno nie wygryzie Lewandowskiego, Dudki, Krzynówka, czy Smolarka, ale np. od Golińskiego czy Pazdana lepszy i wydaje mi się, że bardziej pożyteczny dla zespołu. Usadowił bym go na równi z Radosławem Majewskim (IMO obaj powinni jechać). Ciekawe, że nie ma Grosickiego- widocznie wyjazd z Polski źle mu zrobił.

Rogerowi mówię stanowcze nie! Uważam, że mamy wielu rodaków, którzy mogą się okazać bardziej pożyteczni od Brazylijczyka. Poza tym, większość z 30-stki to ludzie, którzy grają stale u Don Leo i są ze sobą zgrani, a przyjdzie taki Roger i gdzie on się ma zgrywać z partnerami? Na Mistrzostwach? To prędzej już widziałbym Zieńczuka, który parę meczów już w kadrze rozegrał, a poza tym gra w klubie z Dudką, Kokoszką, Matusiakiem, więc z nimi się dobrze rozumie). A z kim się rozumie Roger? Z Wawrzyniakiem, który jeszcze nie wiadomo czy pojedzie :lol:

Jeśli chodzi o bramkarzy to będziemy mieli pojedynek na linii Kowalewski-Kuszczak, bo Boruc i Fabiański (ten drugi to nie wiem czemu) są pewniakami na liście Beenhakkera. Po cichu liczę, że to właśnie Tomek pojedzie na turniej. :wink:

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
17-04-2008 07:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #660
 
Wlasnie dzisiaj o 11.40 Roger zostal Polakiem i to praktycznie przesadza sprawe, ze pojedzie on EURO. Leo prawdopodobnie bedzie musial wiec zrezygnowac prawdopodobnie z trojki srodkowych pomocnikow, ktorych powolal wczoraj. Pewnie zostawi Majewskiego, dla ktorego taki turniej moze byc szansa na wypromowanie sie i wyjazd za granice.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-04-2008 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości