Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Polski
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #736
 
Zashi napisał(a):Warto dodac, ze Polacy w tym meczu grali w dziwnym skladzie i ustawieniu. Niektorzy grali na pozycjach nienaturalnych dla siebie.
A pogoda była zła i szyny, szyny, szyny też były złe...
Szanujmy się trochę, Ja rozumiem gdyby tak Kuszczaka na atak dać i ktoś by napisał, że to nie jest jego pozycja. Ale jak piłkarz z pola który tytułuje się jako obrońca nie umie dobrze zagrać jako obrońca, to nawet jak by grał jako Cofnięty środkowy lewoskrzydłowy to i tak będzie grał padlinę. Mecz z Macedonia pokazał jedno, że żeby pojechać na Euro trzeba pokazać "jaja" na boisku a nie grać jak z kolegami spod bloku. Jedyne plus to strzał z wolnego Garguły. Pokazał, że umie myśleć i nie boi się niekonwencjonalnie zagrać. Ten karny dla naszej reprezentacji chyba kupiony, bo to by była masowa kompromitacja gdybyśmy przegrali to spotkanie, choć i tak w moim odczuciu przegraliśmy tym co pokazali na boisku obrońcy szczególnie. Może rzeczywiście zamiast beznadziejnych obrońców wziąść np. Brożka. Czekam na mecz normalnej reprezentacji, a nie wylotowiczów, bo pokazali, że żaden właściwie z nich nie powinien jechać.

Rozumiem wszelkie trudności, ale nie zniosę tłumaczenia dla tak padlinowatej gry jak wczoraj. Dali dupy.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-05-2008 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #737
 
Dupy żadnej nikomu nie dali.Było to spotkanie sprawdzające,mające rozwiać wszelkie wątpliwości Beenhakkera w kwestii ostatecznego składu,który pojedzie na euro.Nic więcej

Zgodzę się z Zashim.Najlepszym przykładem jest Majewski,jak gra w środku pola to prezentuje się kapitalnie (wielokrotnie potwierdził to w lidze czy chociażby w finale pucharu ekstraklasy)

Ludzie,którzy z takiego typu meczów wyciągają wnioski typu,że nie mamy po co jechać na euro itd. itp. są po prostu godni pożałowania.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-05-2008 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #738
 
WoLaK napisał(a):Dupy żadnej nikomu nie dali.Było to spotkanie sprawdzające,mające rozwiać wszelkie wątpliwości Beenhakkera w kwestii ostatecznego składu,który pojedzie na euro.Nic więcej
Ci którzy mieli pokazać się z dobrej strony... dali dupy i tyle. Liczyłem na kilku z nich, ale się przeliczyłem. Są bez formy coponiektórzy i az zal oglądać taką grę, gdzie nas Macedonia ciśnie 85 minut.
WoLaK napisał(a):Ludzie,którzy z takiego typu meczów wyciągają wnioski typu,że nie mamy po co jechać na euro itd. itp. są po prostu godni pożałowania.
Nie napisałem, że nie ma co na Euro jechać, tylko wyciągnąłem wnioski z meczu który miał być najważniejszym meczem dla 11 która wyszła w podstawowym składzie... a chyba nie był.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-05-2008 14:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #739
 
Stojkovic napisał(a):Nie napisałem, że nie ma co na Euro jechać, tylko wyciągnąłem wnioski z meczu który miał być najważniejszym meczem dla 11 która wyszła w podstawowym składzie... a chyba nie był.
Nie stwierdziłem,że tak napisałeś.Ogólnie odniosłem się do komentarzy speców pokoju Janka Tomaszewskiego.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
27-05-2008 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #740
 
WoLaK napisał(a):Nie stwierdziłem,że tak napisałeś.Ogólnie odniosłem się do komentarzy speców pokoju Janka Tomaszewskiego.
No ale jednak mimo iż sam prócz obrony karniaka z Angolami nic nie osiągnął spektakularnego, to trochę racji w tym jest, żeby podziękować tym, którzy zawiedli. Bez sentymentów, rozumiem że komuś może nie wyjśc mecz, ale wierze, że Leo wywali z kadry najmniej potrzebnych.

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-05-2008 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #741
 
Obecnosc Rogera zaciemna obraz polskiej kadry wiec trudno bedzie ocenic jej wystep.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
27-05-2008 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ulluss Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #742
 
Wygraliśmy z Albanią po golu Żurawskiego. Pod koniec spotkania boisko musiał opuścić Łobodziński, który po meczu został odwieziony do szpitala. Swój debiut w reprezentacji zaliczył Roger. Zagraliśmy lepiej niż z Macedonią ale ciągle nie jest dobrze. A przecież niedługo mecz z Niemcami...
28-05-2008 06:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #743
 
Ulluss napisał(a):A przecież niedługo mecz z Niemcami...

Ktorzy swoj mecz towarzyski z kims tam zremisowalo 2-2, mimo ze prowadzili 2-0 :wink:

Kadra na EURO ogłoszona. Nie jada: Radosław Majewski, Grzegorz Bronowicki i Radosław Matusiak. Majewski - wiadomo, za młody i mało doswiadczenia. Absencja Bronowickiego podobno spowodowana jest jego drobna kontuzja. Szkoda. A ze Matusiak nie jedzie to powinnismy sie cieszyc Tongue

amor patriae nostra lex
28-05-2008 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #744
 
Zashi napisał(a):Ktorzy swoj mecz towarzyski z kims tam zremisowalo 2-2, mimo ze prowadzili 2-0

Z Białorusią, a nie z kimś tam.

Martwią trochę te kontuzje Łobo i Błaszczykowskiego, ponoć z Kubą co raz lepiej, a z tym pierwszym początkowo mówiło się, że to może być coś poważnego, nie wiem jak jest obecnie, ale chyba nie powinno być źle, jeśli naprawdę by było, no to Leo by dzisiaj zrezygnował z niego. Niech się kurują nam, bo na pewno się przydadzą, już pierwsze spotkanie bardzo ciężki, więc wszyscy są potrzebni.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-05-2008 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #745
 
Wczoraj gra wygladala juz o wiele lepiej. Zurawski w koncu trafil w kadrze. Wystep Rogera mozna ocenic pozytywnie, bo zagral niezle. Slabo zagral Lobodzinski i z ta prawa strona moze byc problem jesli do zdrowia nie dojdzie Kuba. Takim realnym wyznacznikiem formy naszych bedzie niedzielny mecz z Dunczykami.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-05-2008 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #746
 
zaga92 napisał(a):Takim realnym wyznacznikiem formy naszych bedzie niedzielny mecz z Dunczykami.
Żaden mecz Duńczykami ! ! ! Realnym wyznacznikiem formy będzie MECZ Z NIEMCAMI ! Nie żaden pieprzony sparing !

[Obrazek: sorryvk6.gif]
28-05-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ulluss Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #747
 
Żewłakow też złapał jakąś kontuzję. Zszedł już w pierwszej połowie. Trzymał się za udo. Leo mówi, że to nic poważnego. Oby naprawdę tak było.
28-05-2008 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #748
 
POLSKA- Dania 1:1
No byl to przyzwoity mecz w naszym wykonaniu. Z silnym przeciwnikiem zaprezentowalismy sie dobrze, wlasciwie majac przez wiekszosc meczu przewage. Jedyne czego mozna zalowac do karnego Zurawskiego. Mial szanse juz na dobre sie przelamac, a tu znowu nie strzelil. Bardzo podobala mi sie gra Smolarka, widac ze jest w formie i ladnie zaprezentowal sie Roger. Bardzo licze, ze uda sie postawic na nogi Kube do meczu z Niemcami, bo Lobodzinski jest slaby, a Zahorski tez nie czuje sie tam najlepiej.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
01-06-2008 17:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #749
 
Jest tu jakiś Michał kibic naszej reprezenctacji?
Bo mam koszulkę do sprzedania Smile XL

[Obrazek: foto198wr0.th.jpg]

[Obrazek: foto199os1.th.jpg]

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
01-06-2008 17:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #750
 
W sklepach w Dublinie wlasnie powychodzily teraz wszystkie te rep. koszulki i uwaga, koszulki i rep Argentyny i Polski - 65 euro :shock: Najdrozsze, drozsze nawet niz koszulki Celticu, rep Irlandii i Dublina. Masakra..

Co do meczu nie oglądąłem, ale mam pytanie jak kibice na Slaskim zaaregowali na wejscie Rogera ?

Under The Boardwalk - United Warriors
01-06-2008 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości