Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Kuszczak
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #196
 
Zurawski nie gra bo jest leniem smierdzacym a na cene zawodnika wpływa wiele czynnik poza oczywiscie umiejetnosciami, w jakiej grupie managereow jest , ile ma lat ile ma kontraktu itp itd
Taki Macdonald jest słaby od zurawia ale co z tego gra bo ma lepsz forme.

Podam dla przykładu matusiaka , jak przechodził do palermo kosztowal chyba 1 mln ojro a jak przechodziuł do holandi kosztował ok 3 mlmn ojro :lol: a jak wiadomo we włoszech sie nie nagrał.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
29-12-2007 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #197
 
Maro11 napisał(a):Zurawski nie gra bo jest leniem smierdzacym
Tja... gdyby tak było to nie zmieniałby klubu by gra.

[Obrazek: Ole201.jpg]
29-12-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #198
 
Wracajac do Kuszczaka to zaliczyl dzisiaj bardzo dobry wystep. Wyjal kilka bardzo groznych strzalow, a i poprawil gre nogami w stosunku zwlaszcza do meczu z Evertonem.

Dobry wystep Polaka, a nie wiem czy czulbym sie komfortowo w bramce wiedzac, ze moj klub stale wyraza zainteresowanie innymi mlodymi bramkarzami typu Liam O'Brian z QPR, lub ten mlody bramkarz Valladolid, nawet jesli sa oni jeszcze nastolatkami.

Swoim dzisiejszym wystepem na pewno pokazal, ze aspiruje do gry w pierwszej jedenastce Diablow i wybil Fosterowi z glowy marzenia o lawce rezerwowych :wink:.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
29-12-2007 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #199
 
Marek napisał(a):Swoim dzisiejszym wystepem na pewno pokazal, ze aspiruje do gry w pierwszej jedenastce Diablow i wybil Fosterowi z glowy marzenia o lawce rezerwowych

No bez przesady. Faktycznie bardzo dobry mecz Polaka szczegolnie obrona strzalu kogostam :mrgreen: z pierwszej polowy. Ale Foster nie wiem czy wznowil jeszcze treningi i nie wiadomo jaka bedzie prezentowal forme.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-12-2007 18:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #200
 
zaga92 napisał(a):Faktycznie bardzo dobry mecz Polaka szczegolnie obrona strzalu kogostam

Nie jestem pewny o co masz na mysli ,ale czy chodzi Ci o strzał Solano? Kuszczak dobrze sie zachował w tej sytuacji,ale czasami mam wrażenie że ma małe opóźnienie jeśli chodzi o rzucanie się :roll:

Zaga - akurat to opóźnienie to nie w tej akcji zauważyłem
29-12-2007 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #201
 
Skull napisał(a):ale czy chodzi Ci o strzał Solano? Kuszczak dobrze sie zachował w tej sytuacji,ale czasami mam wrażenie że ma małe opóźnienie jeśli chodzi o rzucanie się

O wlasnie o niego chodzilo. W tej sytuacji nie bylo opoznienia. Kuszczak byl troche wysuniety i zrobil krok w tyl, rzucil sie i wybronil uderzenie.

No to sory

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-12-2007 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #202
 
Ogólnie Kuszczak uratował na "dupe" w pierwszej połowie. Bronił świetnie ale nie podcieło to skrzydeł WHU anie nam nie dodało. Ogólnie ostatnio Kuszczak zaczyna bywac coraz częściej miedzy słupkami;] Smile Czyżby Sir Alex przymierzał juz go do nastepnego sezonu w roli Pierwszego Bramkarza?! - Nie chciał bym się mylićSmile. Tak mi się wydaje że VDS stracił w oczach Sir Fergusona po fatalnym meczu z Arsenalem. Nie podobały mi się tylko wyrzuty i wykopy (tzw. wprowadzanie piłki do gry). Często były niecelne i czesto tez za bardzo zwlekał.
30-12-2007 03:55
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #203
 
JacuZLasu napisał(a):Ogólnie ostatnio Kuszczak zaczyna bywac coraz częściej miedzy słupkami;] Czyżby Sir Alex przymierzał juz go do nastepnego sezonu w roli Pierwszego Bramkarza?! - Nie chciał bym się mylić

Seryjnie nie wiesz że Edwin jest kontuzjowany? :?
Przymierzac to sobie mozesz buty :wink: a Tomek jest wystawiany z tego względu że jest lepszy od Heatona ,bo tylko oni są zdolni do gry.

JacuZLasu napisał(a):Tak mi się wydaje że VDS stracił w oczach Sir Fergusona po fatalnym meczu z Arsenalem

Chyba masz na mysli Liverpool? a ten mecz nie byl fatalny,po prostu dwa razy Edwin popełnił błąd z ktorych na szczescie nic nie wyniknelo!
30-12-2007 04:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #204
 
No i w kolejnym meczu broni Kuszczak.Z tej okazji ja mam takie pytania- który to już mecz Polaka w tym sezonie w Premiership? Czy ktoś ma jakąś informację kiedy powinien wrócić Edwin?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-01-2008 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #205
 
Dzisiaj Kuszczak mieszane zawody zagrał. Kilka ładnych wznowień i świetna pomoc w konstruowaniu kontr, a tu znowu te wykopy w trybuny. To chyba główny mankament Kuszczaka i rzeczywiscie to doś istone gdy potrzeba zagra długą piłkę z pola karnego do pomocników.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-01-2008 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #206
 
Stojkovic napisał(a):Kilka ładnych wznowień i świetna pomoc w konstruowaniu kontr, a tu znowu te wykopy w trybuny
Akurat wykopy bramkarza w trybuny kojarzą się mi bardzo dobrze i dopóki wygrywamy mecze, a już tym bardziej do zera to nie zamierzam narzekać Smile Mi to nie przeszkadza, nawet za tym tęskniłem (pewnie nie tylko ja)
03-01-2008 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #207
 
Cytat:Akurat wykopy bramkarza w trybuny kojarzą się mi bardzo dobrze i dopóki wygrywamy mecze, a już tym bardziej do zera to nie zamierzam narzekać Mi to nie przeszkadza, nawet za tym tęskniłem (pewnie nie tylko ja)
No Peter walił po trybunach i wszyscy komentatorzy się zawsze dziwili dlaczego Smile

Czasami szkoda, bo Kuszczak zamiast ciepnac z buta tę piłkę do przodu na tzw. "bałagan" to wykopuje w trybunę i dodatkowo musimy się meczyc, żeby oddalic grę od naszego pola karnego. Może to nerwy?

[Obrazek: Ole201.jpg]
03-01-2008 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pieczarek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #208
 
Jeśli chodzi o "spóźnione" reakcje Tomka to nie mogę się z wami zgodzić bo bramkarza z takim refleksem to ciężko znaleść. Jak dla mnie to mu brakuje tych paru centymetrów.
03-01-2008 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #209
 
Pieczarek napisał(a):Jak dla mnie to mu brakuje tych paru centymetrów
Hehehe bardzo ciekawe... Kuszczak ma raczej idealne warunki jak na bramkarza, nie wiem ile wg ciebie powinien mieć :lol: Akurat nie o wzrost tu chodzi, bo chodzić nie może gdyż ma on wg różnych pomiarów między 190-191 cm :roll:
Pieczarek napisał(a):Jeśli chodzi o "spóźnione" reakcje Tomka to nie mogę się z wami zgodzić
To znaczy z kim i gdzie niby pisaliśmy teraz o spóźnionych reakcjach?
04-01-2008 02:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #210
 
Maciek napisał(a):Hehehe bardzo ciekawe... Kuszczak ma raczej idealne warunki jak na bramkarza, nie wiem ile wg ciebie powinien mieć Akurat nie o wzrost tu chodzi, bo chodzić nie może gdyż ma on wg różnych pomiarów między 190-191 cm
Z tego co wiem, to najlepsi na pozycji bramkarza mają od 190 do 200 cm wzrostu, potem zaczynają się problemy bo jest taka tendencja, że jeśli bramkarz ma powyżej 200 cm to często słabiej gra nogami. Natomiast jeśli ma mniej niż 190 łatwo gościa lobną albo poprostu wydrac wale w powietrzu.

[Obrazek: Ole201.jpg]
04-01-2008 11:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości