Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primera Division
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #181
Re: Primera Division
Nie czytam żadnych gazet sportowych.

Zachwycają się Barcą, bo jest czym. Wyniki, sposób gry, najlepsi zawodnicy świata itd. Przestaną dobrze grać, przestaną się zachwycać. A czy jest to drużyna wszech czasów? Jeszcze nie, ale z papierami, żeby taką zostać.

Kim innym się mają teraz jarać? Interem, United, Chelsea, Bayernem?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-12-2010 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #182
Re: Primera Division
Jeszcze wracając do tematu zachwytów na Barceloną. Na poniższym filmiku jest przedstawiona gra Blaugrany podczas Gran Derbi z Realem. Nie znam innej drużyny, która obecnie potrafiłaby tak swobodnie grać z tak renomowanym rywalem i pod taką presją. Ktoś napisze, że Real nic nie grał. Moim zdaniem to Barcelona nie pozwoliła na wiele Madrytowi. Poniżej widać, jak piłkarze Barcelony dosłownie ośmieszają Międzyplanetarnych grając swoje czyli tiki-takę. Wymienność pozycji, rozciąganie gry, nagłe przyspieszenie, budowanie akcji już nie tylko w "trójkątach", ale także w bardziej złożonych figurach. Obecnie żadna drużyna nie gra tak pięknie i swobodnie jak Duma Katalonii. Wiele bym dał, aby w finale LM znów Manchester United zagrał z Barceloną. Wiem, że byłoby bardzo trudno, ale chciałbym mieć bezpośrednie porównanie gry obu drużyn. Jak wypadlibyśmy na ich tle.

http://www.metacafe.com/watch/5578206/f ... al_madrid/

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-12-2010 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #183
Re: Primera Division
Prawdopodobnie Barcelona jest obecnie najlepsza na świecie. Tylko te achy i ochy pod jej adresem mogą faktycznie irytować. Czemu? Bo nie każdemu podoba się taka gra polegająca na wymianie setki podań (mnie to osobiście nudzi. Chyba, że są one tak efektywne jak w meczu z Realem, ale to nie jest reguła). Najlepsza drużyna wszechczasów? Pod jakim względem? Jak to zmierzyć?

Doceniam klasę Barcelony, ale mdli mnie jak to słucham na każdym kroku jaka ona jest genialnie genialna. Niech wygra LM pykając wszystkich po 3:0 to przyznam rację i pójdę na kolanach pod Nou Camp nucąc pieśni ku chwale Mesjasza.

PS Mnie bardziej niż te tiki-taki-pierdaki bardziej imponuje pressing jaki na przeciwniku potrafi wywrzeć linia pomocy i napadu Barcy.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-12-2010 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #184
Re: Primera Division
To jest ta zajebista gra Barcelony? Wybaczcie, ale nie oglądałem w ogóle meczu, aczkolwiek maiłem taki zamiar, a to jest pierwszy skrót, który widzę. IMO nie ma się czym podniecać. Udoskonalili to, co robią od n lat. Czyli tysiąc podań do najbliższego zawodnika i po 5 minutach próba zaatakowania. Nie podoba mi się takie coś, na moje niszczy ducha prawdziwej gry. Znienawidziłbym United gdyby tak grali. A taki wynik i to z Realem? No mieli dzień konia, my też takie mamy z silnymi rywalami. Poza tym Jose i tak wygra.
03-12-2010 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #185
Re: Primera Division
My kiedyś wygraliśmy z Arsenalem 6-1, a innym razem Chelsea nas po dupie skopała 5-0. To dla tych, którzy jarają się faktem, że w meczu dwóch piłkarskich potęg jedna z drużyn może aż tak zdeklasować rywala.


Fan United od 1992 roku
03-12-2010 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #186
Re: Primera Division
michal85 napisał(a):Tylko te achy i ochy pod jej adresem mogą faktycznie irytować. Czemu? Bo nie każdemu podoba się taka gra polegająca na wymianie setki podań
No dobra, ale to nie można by nikogo chwalić za grę, bo jednemu się taki futbol podoba innemu już nie.
Lucas napisał(a):Znienawidziłbym United gdyby tak grali.
Taa, jasne. Wolisz np. oglądać United z sezonu 08/09 niż to co prezentuje Barca w ostatnich latach?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-12-2010 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #187
Re: Primera Division
matys napisał(a):Taa, jasne. Wolisz np. oglądać United z sezonu 08/09 niż to co prezentuje Barca w ostatnich latach?
Oczywiście. Wybrałem United za ich ducha do gry i walki, więc nie chcę oglądać gry w dziadka. Nie wiem, może dostają premię za wykonanie 1000 podań w trakcie meczu.
03-12-2010 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #188
Re: Primera Division
Lucas napisał(a):To jest ta zajebista gra Barcelony? Wybaczcie, ale nie oglądałem w ogóle meczu, aczkolwiek maiłem taki zamiar, a to jest pierwszy skrót, który widzę. IMO nie ma się czym podniecać. Udoskonalili to, co robią od n lat. Czyli tysiąc podań do najbliższego zawodnika i po 5 minutach próba zaatakowania. Nie podoba mi się takie coś, na moje niszczy ducha prawdziwej gry. Znienawidziłbym United gdyby tak grali. A taki wynik i to z Realem? No mieli dzień konia, my też takie mamy z silnymi rywalami. Poza tym Jose i tak wygra.

Widzi, jednym się to podoba( większości), a innym nie. Ja osobiście byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby Manchester United grał tak poukładaną, ofensywną i zabójczą piłkę, jak Barcelona.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
03-12-2010 20:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #189
Re: Primera Division
Też mi się srać chce, jak widzę barcelońską piłkę. Idąc tokiem myślenia Gombrowicza: "Jak ma zachwycać, kiedy nie zachwyca?".

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
03-12-2010 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #190
Re: Primera Division
Wczoraj Przemysław Babiarz ogłaszając półmetek rozgrywek w lidze hiszpańskiej - oczywiście najciekawszej i najsilniejszej ligi na świecie, zaznaczył, że o tytuł (jak co roku) walczyć będzie barcelona i real, inne drużyny chcąc zdobyć jakieś trofeum powinny skupić się na pucharach, puchar kopa czy kopy i cośtam jeszcze.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
19-01-2011 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #191
Re: Primera Division
:plask: Mnie to ani już nie śmieszy, ani nie wkurwia, ani nic. Po prostu w dupie mam tę najzajebistszą ligę świata.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-01-2011 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #192
Re: Primera Division
Mnie niestety ciśnieniuje, czasami staram się przejść obok tego ale bywa, że emocje (jw) biorą górę.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
20-01-2011 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #193
Re: Primera Division
Hiszpanie to podobno straszni babiarze. Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-01-2011 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #194
Re: Primera Division
Po ostatnich wynikach Barcelony muszę z przykrością stwierdzić, że ich gra graniczy z perfekcją. To już 16 z rzędu ligowe zwycięstwo, przy czym 10 z ostatnich 11 meczy zwyciężyli co najmniej 3 bramkami. Świetna forma Blaugrany Wink

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
06-02-2011 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #195
Re: Primera Division
Co najciekawsze wspaniale zaprezentowało się wczoraj Atletico, zdobywcy Superpucharu Europy i Ligi Europejskiej!!!! Do 70 minuty oddali aż 1 celny strzał na bramkę! Coś niesamowitego normalnie.

A tak na serio to żenada jakich mało, że przyjeżdża taki zespół jak Atletico i robi to co wszystkie inne pizdy w tej lidze - czeka, aż mecz się skończy bo nie jest kwestią kto wygra, ale ile...

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
06-02-2011 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości