Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Koszulki
Koszulka za 25$ racze nie jest orginalna Tongue

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
21-08-2008 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smyq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Koszulki
Również tak sądzę ale wolałem sie upewnić. Oryginały chodzą po 70-80 $ . Lecz to jest prezent od osoby nie znającej się w ogóle na piłcę Wink)
21-08-2008 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #138
Re: Koszulki
Strój wyjazdowy na sezon 08/09

http://pl.youtube.com/watch?v=nw7l96Qy3 ... re=related
/
http://shirts.soccerlens.com/wp-content ... rd_kit.jpg

Co wy na to ?

Lekki bezsens dwa stroje z białymi koszulkami ... śmierdzi fake'iem, choć nie wygląda.
24-08-2008 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Koszulki
Te niebieskie widziałem gdzieś. Probably będą to "trzecie" stroje. W końcu na oficjalnej stronie, jako nowe oficjalne wyjazdowe, pokazali te białe z niebieskimi spodenkami.

Kod:
Man United 3rd Kit 07/08?
tytuł pierwszego filmiku. Mówi to chyba samo za siebie, że nie dość że sprzed roku film, to na dodatek wymyślony. Wiemy przecież, że photoshop to dobry program.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
24-08-2008 18:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #140
Re: Koszulki
mlody_unw napisał(a):Co wy na to ?
Niebieskie stroje bodajże są już potwierdzone jako trzecie.
O białych nie wspominam, bo i po co jak już graliśmy przed sezonem w nich.

edit: graliśmy w białych, więc wiadomo jak wyglądają na ten sezon i czym się różnią od tych z filmu.


Fan United od 1992 roku
24-08-2008 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Koszulki
sebos_krk napisał(a):Niebieskie stroje bodajże są już potwierdzone jako trzecie.

Ale nic oficjalnie.

sebos_krk napisał(a):O białych nie wspominam, bo i po co jak już graliśmy przed sezonem w nich.

Fakt, nie zwróciłem uwagi na cyferki, ale obejrzałem w ubiegłym sezonie wiele meczy i nigdy zawodnicy w nich nie grali. Jedynie w białych z sezonu 06/07.
24-08-2008 22:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #142
Re: Koszulki
mlody_unw napisał(a):Fakt, nie zwróciłem uwagi na cyferki, ale obejrzałem w ubiegłym sezonie wiele meczy i nigdy zawodnicy w nich nie grali. Jedynie w białych z sezonu 06/07.
A to ja się chyba źle wypowiedziałem. Te z filmu z białym pasem to fałszywka. Nigdy takich nie mieliśmy. A przed obecnym sezonem graliśmy w nowych białych i takie będą obowiązywać przez cały rok.
[Obrazek: ad3oq1.jpg]


Fan United od 1992 roku
24-08-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #143
3 komplet strojów
[Obrazek: img_10_25147_7820.jpg&obj=iip,1.0&am...p;cvt=jpeg]


mufc.pl napisał(a):W 40. rocznicę zdobycia przez Manchester United Pucharu Europy firma Nike przedstawiła trzeci komplet strojów, zainspirowany tymi właśnie wydarzeniami. 29 maja 1968 roku "Czerwone Diabły" jako pierwsza angielska drużyna została mistrzem Starego Kontynentu.

Nowe stroje mają nawiązywać do sławy zespołu, który pokonał wówczas na Wembley 4:1 Benfikę Lizbona. Będzie to trzeci zestaw noszony przez zawodników Manchesteru United w sezonie 2008/2009 i będzie on zarazem preferowanym kompletem podczas wyjazdowych spotkań Ligi Mistrzów.

Niebieska koszulka zawiera kilka szczegółów upamiętniających te wydarzenia. Znajdą się na niej wyhaftowane słowa "May 29th 1968" i napis "40th Year Anniversary" (40. Rocznica) wokół herbu. Firma Nike użyła w tym przypadku specjalnej tkaniny, z której korzystały dotychczas zespoły narodowe występujące na Mistrzostwach Świata w Niemczech.

Nowym kompletem strojów zachwycony jest Rio Ferdinand - "Kiedy spojrzysz na końcowy obraz, to będziesz go kojarzył ze wspaniałym zespołem z 1968 roku. Oczywiście sięgnęli oni po Puchar Europy w niebieskich strojach, więc miejmy nadzieję, że możemy pójść w ich ślady. To wielka część historii tego klubu."

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-08-2008 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smyq Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 0
Post: #144
Re: Koszulki
Mi te stroje się bardzo podobają, chociaż jakoś z Chelsea mi się kojarzą Wink . Jednak najbardziej to mi ten herb się podoba a konkretniej jego otoczka.
28-08-2008 21:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #145
Re: Koszulki
Nowe stroje “Czerwonych Diabłów” - na redlogu o tych koszulkach pisaliśmy chyba z miesiąc temu już Big Grin

Cytat:To jednak nie koniec. Prawdopodobnie już niedługo klub zaprezentuje nową odsłonę, że tak to ujmę, “trzeciej opcji”. W minionym sezonie, jako alternatywa dla czarnego stroju, “Czerwone Diabły” występowały w białych koszulkach i czarnych spodenkach, tak jak na przykład z AS Romą w Lidze Mistrzów. Nie wiem na ile te informacje są prawdziwe, ale w nadchodzącej kampanii trzeci strój ma być cały niebieski i, trzeba przyznać, prezentuje się całkiem, całkiem. Do tego będzie wypuszczony na rynek z okazji 40. rocznicy zdobycia przez Manchester United pierwszego Pucharu Europy w historii klubu, co widać na zdjęciach – data 29 maja 1968 roku jest wyszyta nad klubowym herbem.

[Obrazek: awaykitcrest.jpg]
[Obrazek: awaykit2.jpg]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
28-08-2008 21:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hamalos Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Koszulki
http://www.allegro.pl/item460555055_man ... adruk.html
Wystawiający powiedział że w takich grają piłkarze. Prawda ?
28-10-2008 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #147
Re: Koszulki
Hamalos napisał(a):http://www.allegro.pl/item460555055_man ... adruk.html
Wystawiający powiedział że w takich grają piłkarze. Prawda ?
Nieprawda. Zwykła podróbka na 100 % o czym świadczy przede wszystkim cena.

Zresztą przeczytaj sobie wcześniejsze posty w tym temacie Wink


Fan United od 1992 roku
28-10-2008 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aenain Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #148
Re: Koszulki
Może z okazji że manchester zdobył puchar świata klubowy jakaś firma zechciała by zrobić podobne koszulki jak te co upamiętniły finał w moskwie Tongue

Take Me Home United Road...

Maradona - good, Pele - better… GEORGE (the) BEST

Pele i Maradona mają szczęscie, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał" - Georg Best [*]
21-12-2008 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Koszulki
ten link do koszulki jest nie aktywny jesśi chcesz sprawdzić czy koszulka jest oryginalna to sprawdź dokładnie co pisze na metce a i jeszcze w którym miejscu jest metka, jak masz jakies pytania to napisz mi na pw to ci odpowiem;]

PS:nie wiem ile ty dałeś, bo mówiłes, że to prezent był, ale ja kupiłem nie dawno spodenki i bluzke z długim rękawem i dałem 90 funtów...myśle, że nie przepłaciłem;]

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
15-01-2009 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #150
Re: Koszulki
Koszulki w sezonie 09/10?

Bardzo prawdopodobne, że wypuszczą na jeden sezon taki wzór, trochę kasy z tego wpadnie, a przy okazji będzie to jakieś uhonorowanie tych ludzi, którzy zdobyli pierwsze trofeum.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-01-2009 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości