Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #331
Re: Koszulki
W domu powinna być zielona bramkarska :-) Koszulki IMO ładne, ale turkusowa rządzi!
26-06-2009 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #332
Re: Koszulki
Ja bym proponował takie wyjazdówki:

[Obrazek: mufcawayroz.jpg]

I dla zobrazowania o czym mowa, mała próbka:

[Obrazek: rioroz.jpg]

Przynajmniej odzyskalibyśmy część fanek, które odeszły wraz z Ronaldo 8-)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-06-2009 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #333
Re: Koszulki
pfixy napisał(a):ale czy z wiekszej odległości nasi piłkarze bedą sie odróżniać od murawy?
O to właśnie chodzi, w przyszłym sezonie gramy z zaskoczenia.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-06-2009 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #334
Re: Koszulki
Ride the tiger
You can see his stripes but you know he's clean

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-06-2009 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #335
Re: Koszulki
Jak dla mnie domowa i bramkarska biała są zajebiste (przepraszam za wyrażenie, ale inaczej nie można opisać tej koszulki w moim mniemaniu Wink )

Czerwona jak dla mnie przepiękna (kwestia gustu Wink ), bramkarska biała też niczego sobie tylko jak to mama mówi będzie się brudzić Ta turkusowa (o ile mi wiadomo bramkarska 2) nieco "oczojebna".

Ogólnie jak dla mnie koszulki na duży +, jak dla mnie jedne z lepszych zresztą wszystkie na których jest logo AIG bardzo mi się podobają Smile

Away'ów jeszcze niema?

Manchester United
26-06-2009 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PepePanDziobak Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #336
Re: Koszulki
Wasze nowe koszulki są niczego sobie.Naprawdę mi się podobają i sam bym sobie taką zakupił gdybym był kibicem MU.Tylko ta biała bluza bramkarska Van Der Sar będzie wyglądał jak prosiak. Wink

"Jesteś najlepszym graczem na świecie, kiedy masz piłkę. Bądź nim także, kiedy jej nie masz" Josep Guardiola
Nie możesz zatrzymać kogoś,kto chce odejść.Po prostu masz go kochać kiedy jest z tobą.
28-06-2009 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #337
Re: Koszulki
Tak patrzę na te nasze koszulki i w sumie powoli zaczynają mnie przekonywać. Kombinacja czerwono-czarna wygląda lepiej niż czerwono-biała, ta pierwsza ma w sobie coś. Te V mogłoby mieć jakiś wykończenie, bo tak po prostu kończy się, kiedy zaczynają się rękawy, trochę psuje to ogólne wrażenie jak dla mnie.

Biała- ok, ale wolałbym ją jako strój wyjazdowy dla graczy z pola. Bramkarska mogłaby być czarna z białym v, ewentualnie w kolorystyce jak bramkarskie z tego sezonu. Wink

Za to turkusowe jeszcze mnie nie przekonały, ale i tak są lepsze od tych szaraków z lat 90.

[Obrazek: Man_Utd_Grey_Jersey_1996.jpg]
28-06-2009 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #338
Re: Koszulki
Generalnie nie rozumiem gadania, że w biała bluza bramkarska to niewypał, bo VDS, Foster czy Kuszczak po 5 minutach bd grać w brudnych strojach ... że co ... :|
To samo było z żółtymi koszulkami w ubiegłym sezonie i nikt nie narzekał. Ale jak się chce psa uderzyć, to kij się znajdzie.

Tomek91 napisał(a):ale i tak są lepsze od tych szaraków z lat 90.

Owszem. Ale bardzo ciekawą koncepcją byłby 3 strój ... żółto-zielony tak jak właśnie w latach 90-tych i wcześniej.

Generalnie koszulki nie są złe, chociaż szału też nie ma. Są zwykłe i dobrze.
28-06-2009 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #339
Re: Koszulki
mlody_unw napisał(a):Owszem. Ale bardzo ciekawą koncepcją byłby 3 strój ... żółto-zielony tak jak właśnie w latach 90-tych i wcześniej.

Super pomysł Wink Od kilku lat po cichu liczę, że w końcu z okazji jakiejś rocznicy takie stroje wypuszczą Wink Jakby tą zieloną, co stronę wcześniej dodał Sebos odrobinę przyciemnić i zamiast czarnego v dać żółte to byłoby całkiem całkiem Wink
28-06-2009 12:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #340
Re: Koszulki
Złotozielone :*
Mam taką z 1992 i zakładam wtedy kiedy nasi mają grać w wyjazdowych Big Grin
Chciałbym też w tejże tonacji ujrzeć Roo czy Rio.
Swoją drogą z okazji wakacji zacząłem oglądać United Review od początku i muszę przyznać że te workowate koszulki z pierwszej połowy lat 90 mimo że wydają się z deka wsiowe, to mają w sobie to coś, czego nie można powiedzieć o koszulkach z ostatnich kilku sezonów (moim zdaniem rzecz jasna).

E:manufan95, idź się biczować po plecach, poczytaj trochę historii i jeszcze raz się biczuj! Koniecznie w tej kolejności :evil:

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
28-06-2009 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #341
Re: Koszulki
manfan95 napisał(a):Tylko trochę nie ten teges, bo zielono-żółte stroje nie mają nic wspólnego z barwami klubowymi.

W XIX wieku, kiedy Manchester United nosił jeszcze nazwę Newton Heath to właśnie żółć i zieleń były barwami klubowymi.
28-06-2009 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #342
Re: Koszulki
To właśnie ten niebieski się bierze nie wiem skąd... już kiedyś nad tym myślałam. Bo ani nie nawiązuje do Newton Heath ani do Manchesteru United. Mamy 5 kolorów do wyboru a oni jeszcze sie czepili tego niebieskiego. Niebieski to zuo i w ogóle projektanci nie powinni go brać pod uwagę przy doborze strojów naszych piłkarzy. Takie moje zdanie^^

A połączenie zielonego i żółtego estetycznie mi nie pasuje, ale chciałabym mieć taką koszulkę;d z '92.. aj zazdrocha;]

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
28-06-2009 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #343
Re: Koszulki
ja osobiście bym się ucieszył z żółto-zielonych strojów. Mój miejscowy klub ma takie barwy ;D

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
28-06-2009 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #344
Re: Koszulki
Kisia92 napisał(a):To właśnie ten niebieski się bierze nie wiem skąd... już kiedyś nad tym myślałam. Bo ani nie nawiązuje do Newton Heath ani do Manchesteru United. Mamy 5 kolorów do wyboru a oni jeszcze sie czepili tego niebieskiego. Niebieski to zuo i w ogóle projektanci nie powinni go brać pod uwagę przy doborze strojów naszych piłkarzy. Takie moje zdanie^^

A połączenie zielonego i żółtego estetycznie mi nie pasuje, ale chciałabym mieć taką koszulkę;d z '92.. aj zazdrocha;]
Kisiu, niebieska była rocznicówką, bo w 1968 roku w niebieskich wygraliśmy wiadomo co na Wembley. Graliśmy z Benficą, której pierwszym kolorem też jest czerwony. W takich sytuacjach na neutralnym gruncie obie drużyny występowały w strojach alternatywnych (Benfica zagrała w efekcie na biało). Podobna sytuacja miała miejsce jeszcze niedawno w finale CL między Realem (na czarno) i Valencią (na pomarańczowo). Który to był rok naszego XXI stulecia szukać mi się nie chce...

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
28-06-2009 13:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #345
Re: Koszulki
dsw_MUszyna, no wiem, że to było jako nawiązanie do '68.. ale nie wiedziałam dlaczego wtedy były niebieskie;d to dzięki za wytłumaczenie.

Swoją drogą, który to już sezon z rzędu w którym to mamy na koszulkach nawiązanie do lat wcześniejszych?
I jak długo jeszcze będzie się to ciągnąć? Rozumiem pamięć.. ale ile można. Chcą nową koszulke to niech robia a nie mydlą oczy tymi wszystkimi rocznicami. Zdobycie LM, czy zmiana nazwy klubu to coś ważnego. Ale z okazji każdego wygranego pucharu, sto lat później będą się powtarzać koszulki?

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
28-06-2009 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości