Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #361
Re: Koszulki
A ja tam się cieszę, że są to jedynie treningówki, a nie meczowe. Wink Czemu? Jak już wspomniałem wcześniej- cena Wink Poza tym już od paru dobrych sezonów United ma bardzo ładnie zaprojektowane i przemyślane koszulki treningowe. Nie ma żadnych nawiązań do jakiś jubileuszy, po prostu są to nowoczesne projekty, które pozwalają na zarobienie jeszcze więcej kasy. Co nie zmienia faktu, że są super. Sam mam same treningówki, bo jakoś nie mam ochoty na chińskie podróbki z allegro. Wink
02-07-2009 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #362
Re: Koszulki
fidain jaką zamierzasz kupić, bo ja chyba zdecyduje się na tą czarną. Orientuje się ktoś w cenach?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-07-2009 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #363
Re: Koszulki
Pewnie będą jak co roku, gdzieś około 150 złotych, ale jeszcze ich w sprzedaży pewnie nie ma Wink
02-07-2009 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #364
Re: Koszulki
Wiem właśnie tylko o cenę się pytam. Jak wyjdą będzie trzeba nabyć, bo meczowych raczej w tym roku nie kupię.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-07-2009 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #365
Re: Koszulki
Nie wiem, wszystkie mi się podobają. Raczej nie niebieską bo nie przepadam za tym kolorem naszych koszulek. Czerwoną mam meczówkę więc pewnie też nie, biała ładna ale szybko się brudzi a w treningówce mam zamiar czasem grać (bo meczówki mi szkoda ^^ ) więc chyba też czarną.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-07-2009 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #366
Re: Koszulki
Czarna jest świetna. W sam raz do grania. Jeśli o meczówkę chodzi to chyba sobie kupię czerwoną, ale z tamtego sezonu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
02-07-2009 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #367
Re: Koszulki
Można chodzić w niej na mecze w Pubie bądź normalnie do szkoły lub innych miejsc.
02-07-2009 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #368
Re: Koszulki
Tak jak pisze Miko: chodzę w niej na mecze do pubów, czasem na uczelnie i w inne miejsca. To moja jedna z częściej używanych koszulek - bynajmniej nie wisi na ścianie. Po prostu nie chcę żeby się szybko zniszczyła a wiadomo że po każdej grze wypadałoby koszulkę wyprać a to oznacza częste prania czyli szybkie zniszczenie.

Treningówka jest tańsza więc mi jej będzie mniej żal. Poza tym ta meczówka z ostatniego (tego co się właśnie skończył) jest cudna i z tego co widzę to szybko takiej ładnej nie będzie. Więc musi się zachować Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-07-2009 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #369
Re: Koszulki
Nie wiesz co tracisz Big Grin

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
02-07-2009 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #370
Re: Koszulki
Traci to, że nie zobaczy meczu, bo w pubie zawsze się znajdują inne zajęcia. Zawsze ktoś Cię zajmie jakąś rozmową Tongue


Fan United od 1992 roku
03-07-2009 07:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #371
Re: Koszulki
No zależy co kto lubi. Jak ktoś chce analizować każde pojedyncze podanie i każde zagranie to jasne, że w pubie ciężko. Sam mecz widać bardzo dobrze, zapewniam. Ja tam wolę pośpiewać i podopingować w zajebistej atmosferze z innymi kibicami niż siedzieć sam w domu jak ta dupa i oglądać mecz popijając herbatkę Wink

Btw. na stadionie jeszcze mniej zobaczysz niż w pubie - tzn. że lepiej oglądać mecz w domu niż na Old Trafford? Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
03-07-2009 07:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #372
Re: Koszulki
Przecież nie mówię, że oglądanie spotkania w pubie jest złe, po prostu ma inne zalety, niż spokojne analizowanie wydarzeń (na stadionie też możesz to robić jak jest dobra widoczność, nikt nie każe stać tyłem do murawy i prowadzić dopingu).
Przy dobrym piwku zawsze się super ogląda, ale potem nigdy się nie obejdzie bez powtórki- no chyba, że przegramy Smile
To tak off-topem.


Fan United od 1992 roku
03-07-2009 07:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #373
Re: Koszulki
manfan95 napisał(a):Mam przykre doświadczenia jeśli chodzi o oglądanie meczy w pubie i jakoś nie mogę się przemóc, aby znowu spróbować.

A co się stało? Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-07-2009 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #374
Re: Koszulki
Nie sprzedali mu piwa pewnie.

E: Żartuje oczywiście, żeby nie było, że się śmieje.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
03-07-2009 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #375
Re: Koszulki
manfan95 napisał(a):A co do piwa, to jestem abstynentem i nie piję, no chyba, że w baardzo małych ilościach. Tongue Nie smakuje mi piwo, wolę już coca-colę xD

kiedyś dorośniesz i pokochasz smak piwa Wink

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
03-07-2009 22:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości