Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #676
Re: Koszulki
PiotroV napisał(a):Umbro ma najlepsze. Rządzi prostota.
Nike kiedyś rządził prostotą, jak adidas i umbro kombinowały za bardzo, a teraz odwrotnie Wink

Mi się jednak bardzo podobały home i away z 06/07 szczególnie ten pasek z tyłu Big Grin

Dokładnie. Przecież 2007-2009, czyli zapewne ta z paskiem, o której wspominasz niżej, były wybitnie proste. Ta zapowiadana na 2011/2012 poza atrapą kołnierzyka też jest prosta do bulu. W przeciwieństwie do obecnego wyjazdowego szajsu.

Gdzie jest Groszek?
12-05-2011 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #677
Re: Koszulki
Ja chcę Adasia Sad. Koszulki Live i Chelski są tak zajebiste, że bym je nosił gdybym nie nienawidził tych klubów. Całe szczęście mam koszulkę Realu . A i żeby nie było - mam naszą koszulkę z każdego sezonu od 6/7.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
12-05-2011 11:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #678
Re: Koszulki
Nigdy nie zrozumiem jak będąc kibicem United można zakładać na siebie koszulkę jakiegokolwiek innego zagranicznego klubu. No ale każdy ma swój sposób kibicowania.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
12-05-2011 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #679
Re: Koszulki
E tam, co niektórzy narzekają na Nike chyba tylko dla zasady. Akurat my nie powinniśmy na amerykanów narzekać, bo nasze stroje z łyżwą zawsze trzymały wysoki poziom (z wyjątkiem tych zeszłorocznych). Narzekać, to mogą od dobrych paru lat kibice Barcelony na swoje wyjazdówki.

EsDe napisał(a):Koszulki Live i Chelski są tak zajebiste

IMO tegoroczne koszulki Chelsea są koszmarne, Liverpoolu niewiele lepsze. Chelsea najlepsze stroje miała akurat za czasów Umbro, szczególnie te z czasów ostatniego mistrzostwa Mourinho były świetne.

Poza tym Adidas nie jest zawsze taki och i ach. W przyszłym sezonie Real ma mieć podobno tak festyniarskie, że trzeba będzie zapraszać Dodę na ich mecze, aby zadbała o odpowiedni klimat.
12-05-2011 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #680
Re: Koszulki
Lasq napisał(a):Nigdy nie zrozumiem jak będąc kibicem United można zakładać na siebie koszulkę jakiegokolwiek innego zagranicznego klubu. No ale każdy ma swój sposób kibicowania.

Koszulka to koszulka - zakładam tą, która mi się podoba. Koszulka Realu mi się podoba - noszę ją. Nadal jestem kibicem United nawet w koszulce Realu. Tak samo z muzyką - to że słucham metalu nie znaczy, że mam nosić długie włosy, skórę i glany...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
12-05-2011 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #681
Re: Koszulki
Kris1908 napisał(a):
PiotroV napisał(a):Umbro ma najlepsze. Rządzi prostota.
Nike kiedyś rządził prostotą, jak adidas i umbro kombinowały za bardzo, a teraz odwrotnie Wink

Mi się jednak bardzo podobały home i away z 06/07 szczególnie ten pasek z tyłu Big Grin

Dokładnie. Przecież 2007-2009, czyli zapewne ta z paskiem, o której wspominasz niżej, były wybitnie proste. Ta zapowiadana na 2011/2012 poza atrapą kołnierzyka też jest prosta do bulu. W przeciwieństwie do obecnego wyjazdowego szajsu.
No, właśnie chodziło mi o zestaw z 07/08, pomyłka Wink

EsDe napisał(a):Ja chcę Adasia Sad. Koszulki Live i Chelski są tak zajebiste, że bym je nosił gdybym nie nienawidził tych klubów. Całe szczęście mam koszulkę Realu . A i żeby nie było - mam naszą koszulkę z każdego sezonu od 6/7.
Nie no, jak możesz być kibicem jednej drużyny a chodzić w innej?!

Koszulka Liverpoolu rzeczywiście jest ładna, ale Chelskiego to żenada, jakieś wydaje się to małe i do tego czerwony kołnierz...

A Real na 11/12 to tragedia
[Obrazek: RealMadrid1112.jpg]

LOVE UNITED!
12-05-2011 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #682
Re: Koszulki
Patrz post nad tobą... Noszę koszulkę Realu od czasu do czasu bo mi się ona podoba. Noszę ją jak np gram w piłkę. Koszulki United kupuje rok w rok od 2007 więc teraz sobie policz - 4 koszulki United i 1 Realu. Bardzo łatwo wywnioskować, które noszę częściej. Zresztą za czasów "Galacticos" gdy byłem jeszcze mały klub ze stolicy Hiszpanii był moim ulubionym ale wtedy miałem bardzo nikłe pojęcie o Futbolu. United kibicuje od dwumeczu z Realem w LM.

Jeśli to coś to na prawdę koszulka Realu na przyszły sezon to Adaś odwalił jedną z najgorszych koszulek ostatnich lat...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
12-05-2011 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #683
Re: Koszulki
Tylko że koszulką piłkarską coś manifestujesz, rzadziej się takowe kupuje, dla lepszego wyglądu.


Fan United od 1992 roku
12-05-2011 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #684
Re: Koszulki
Manifestuję to, że w Hiszpanii kibicuje Realu, a na świecie Manchesterowi. United są moim ulubionym klubem, a Real po prostu lubię. Myślę, że w takim razie mam prawo ubrać raz na miesiąc koszulkę klubu, który lubię ale nie jest moim ulubionym.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
12-05-2011 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #685
Re: Koszulki
Ale nosić koszulkę polskiego klubu i Manchesteru to już można? :-D
Dziwne to by było nosić koszulki Shitty i United.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-05-2011 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #686
Re: Koszulki
PiotroV napisał(a):A Real na 11/12 to tragedia
Z tego roku - ten motyw Słońca czy gwiazdy czy czego innego - jest żywcem wydarty z odpustu w Pipidówie Dolnej. Na szczęście go tak nie widać. A te złocenia tutaj to jakiś wielki syf nie jest.

Gdzie jest Groszek?
12-05-2011 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #687
Re: Koszulki
panopticum napisał(a):Ale nosić koszulkę polskiego klubu i Manchesteru to już można? :-D
Dziwne to by było nosić koszulki Shitty i United.
Moim zdaniem nie można...
Uważam że nie można kibicować dwóm klubom, czy to ten jeden jest krajowy czy zagraniczny. Tak jakbyś miał kochać dwie kobiety, no nie da się.
Można lubić inne kluby, ale kibicować tylko jednemu Smile

LOVE UNITED!
12-05-2011 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #688
Re: Koszulki
E tam, można kibicować 2 drużynom, tak jak można kibicować 2 sportowcom w innej, dowolnej dyscyplinie.
Jedną druzyne się pewnie będzie zawsze lubiło bardziej, no ale bez przesady, można sympatyzować i z innymi.

znam sporo fanów Śląska, którzy chodzą na ich mecze, a jednocześnie są wielkimi fanami np United, Realu czy Chelsea. I chodzą w koszulkach jednego i drugiego teamu.
Póki to są zespoły z innych lig, nie rywalizujące ze sobą nie widze problemu.

Ale noszenie koszulek i Barcy albo Realu, i United, albo i United, i Liverpoolu byłoby już dla mnie czymś dziwnym - bo to są rywale. Ci pierwsi w LM czy w rywalizacji 'kto jest lepszy na świecie', ci drudzy w walce o mistrzostwo kraju.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-05-2011 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #689
Re: Koszulki
branka napisał(a):E tam, można kibicować 2 drużynom, tak jak można kibicować 2 sportowcom w innej, dowolnej dyscyplinie.
Jedną druzyne się pewnie będzie zawsze lubiło bardziej, no ale bez przesady, można sympatyzować i z innymi.
Ale piłka nożna w Anglii, Hiszpanii i w innych krajach to ten sam sport.
Można lubić kilka zespołów, ale kocha się jeden, w jednej dyscyplinie Wink
A co do sportowców to jest jak z piłkarzami można lubić wielu piłkarzy z różnych klubów, tak samo jest ze sportowcami w innych dyscyplinach Smile

branka napisał(a):znam sporo fanów Śląska, którzy chodzą na ich mecze, a jednocześnie są wielkimi fanami np United, Realu czy Chelsea. I chodzą w koszulkach jednego i drugiego teamu.
Póki to są zespoły z innych lig, nie rywalizujące ze sobą nie widze problemu.
A ja wiem, że wtedy tak się nie kibicuje zespołom jak wtedy gdy się kibicuje tylko temu jednemu...

branka napisał(a):Ale noszenie koszulek i Barcy, i United, albo i United, i Liverpoolu byłoby już dla mnie czymś dziwnym - bo to są rywale. Ci pierwsi w LM czy w rywalizacji 'kto jest lepszy na świecie', ci drudzy w walce o mistrzostwo kraju.
Dla mnie, nie zależnie od rangi, kibicuje się tylko jednemu zespołowi

LOVE UNITED!
12-05-2011 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #690
Re: Koszulki
Z twojego puntu widzenia. Ale zauważ, że ludzie są różni i to że ty uważasz, że można kochać tylko jeden klub i jedną kobietę, nie oznacza, że każdy tak ma Wink

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
12-05-2011 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości