Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #706
Re: Koszulki
A ja nie widzę problemu. Sam mam całkiem sporo koszulek United (bodaj 6), ale również w mojej szafie jest miejsce dla innych(LA Galaxy, Anglia, Lens). Ubieram je tylko i wyłącznie jak gram w nogę (koszulek United mi wtedy szkoda Tongue), ale jednak...I nawet planuję sobie kupić kolejne jak trafię na fajne promocje (oczywiście nie dotyczy to kitsow naszych wielkich rywali)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
13-05-2011 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #707
Re: Koszulki
EsDe napisał(a):
Cytat: Więc myślę, że wyrażają swoją miłość do obu klubów znacznie intensywniej niż wieele osób które twierdzą że kibicują tylko jednemu klubowi ale ich "kibicowanie" ogranicza się do oglądania transmisji na sopie Tongue

Tylko kurcze blaszka, wiele osób nie ma opcji, żeby iść do pubu (o Old Trafford nie wspominając) bo np. mają 13-14 lat i rodzice ich nie puszczają. I co w takim wypadku? Nie jest kibicem bo ogląda mecz na sopie/sofie?

A czy ja coś takiego napisałem? Po prostu chciałem zwrócić uwagę na to, że ludzie kibicujący drużynie lokalnej i zagranicznej wcale nie muszą być gorszymi kibicami a wręcz często są wiele bardziej oddani klubowi niż wielu "kibiców sopcastowych". Z tym, że pisząc wielu nie mam na myśli wszystkich co tak oglądają. Każdy dostanie w życiu szansę pokazania oddania klubowi. Jak ktoś ma 14 lat to jeszcze ma na to dużo czasu i nie ma się co spinać. Ja jak miałem 14 lat to nawet nie do końca wiedziałem, które United jest w lidze Tongue Jednak nie oszukujmy się, są tez fani co mają po 20+ lat, oglądają mecze na sopie czy tam w Canal+ i uważają się za wielkich kibiców. Wydaje mi się jednak, że jak ktoś jest rzeczywiście oddany klubowi to nazbieranie chociaż raz w roku tego 1000zł na wyjazd na OT nie jest chyba jakimś wielkim problem. Toż wystarczy z 2 imprezy w miesiącu sobie odpuścić i odłożyć te 100zł miesięcznie. Właśnie poświęcenie świadczy o oddaniu a nie to czy się deklaruje miłość do jednego, dwóch czy dwudziestu klubów.

PS. Zanim mnie ktoś zaatakuje - zdaje sobie sprawę, ze pewnie są i ludzie dla których 100zł miesięcznie to być albo nie być ale nie mówimy o skrajnych przypadkach. Zresztą mam dalszego znajomego, który też nie ma zbyt dobrej sytuacji finansowej a na mecze Juventusu, któremu kibicuje od lat jeździ 1-2 razy do roku stopem (tzn. jeździł tak kiedyś teraz nawet nie wiem bo nie mam kontaktu z nim, w dobie lotów za 50zł pewnie bardziej się opłaca samolotem Tongue ) i nocuje na dziko pod namiotem. Także dla chcącego nic trudnego.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
13-05-2011 11:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #708
Re: Koszulki
Dorzucę trochę od siebie do dyskusji i powiem, że moim zdaniem nie ma co popadać w jakiś koszulkowy fanatyzm.

Jasne, że żaden fan United nie będzie chodził w koszulce Shitty czy Arsenalu ale jeżeli założy koszulkę klubu z innej ligi to nie widzę problemu. To, że na pierwszym miejscu jest United nie musi oznaczać, że w innych ligach nie będzie zespołów, którym się kibicuje w tamtych rozgrywkach. Lasq całkiem dobrze to ujął pod tym względem, że kibicowanie to coś więcej niż obejrzenie meczu. Tak samo dla mnie noszenie koszulki jednego czy dwóch klubów jest słabym wyznacznikiem przywiązania do drużyny bo bardziej liczy się zaangażowanie i przywiązanie do któryś barw które wyraża się nie tylko przez założenie trykotu.
13-05-2011 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #709
Re: Koszulki
PiotroV napisał(a):Tak jakbyś miał kochać dwie kobiety, no nie da się.
Młody jeszcze jesteś. Napisz to samo po kilku latach to będę zdziwiony.
Kobiety szczególnie mają talent do 'kochania' więcej niż jednego 'wybranka'...
Nie wszystko na tej Ziemi jest albo czarne albo białe. Life is brutal...
14-05-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #710
Re: Koszulki
Kaka napisał(a):Kobiety szczególnie mają talent do 'kochania' więcej niż jednego 'wybranka'...

a faceci do sypiania z więcej niż jedną wybranką :twisted:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-05-2011 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #711
Re: Koszulki
Kaka napisał(a):
PiotroV napisał(a):Tak jakbyś miał kochać dwie kobiety, no nie da się.
Młody jeszcze jesteś. Napisz to samo po kilku latach to będę zdziwiony.
Kobiety szczególnie mają talent do 'kochania' więcej niż jednego 'wybranka'...
Ale mi bardziej chodziło o taką prawdziwą miłość, a nie że jedną się bardziej, drugą mniej itd.

A z kobiet co widzę we wspaniałym gimnazjum jest tak, że lubi gadać z jednym, podoba się jej drugi, a trzecim by chciała po brylować na mieście, czy przy koleżaneczkach.

Czyli ja mówię. Jak się kocha jedno to się tylko to kocha, a jak się kocha kilka to jednego (jednej) to z osobna mniej niż tą jedną, jednego Wink

LOVE UNITED!
14-05-2011 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #712
Re: Koszulki
Cytat:Czyli ja mówię. Jak się kocha jedno to się tylko to kocha, a jak się kocha kilka to jednego (jednej) to z osobna mniej niż tą jedną, jednego

Ewentualnie można wyznawać zasadę Czułego_Wojtka, który bardzo mądrze stwierdził kiedyś, że:

Cytat:Miłośc od dawna nie istnieje. Morzna mieć miłośc do owaduw a nie do kobiety. Owad przynajmniej od frunie a kobieta od frunie do innego. Taka jej natura. Takrze mniejszy kant bedzie jak owad od frunie nisz twoja lala doprawi ci pororze.

no i tym oto sposobem żyć z kobietą, nie kochając jej.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
14-05-2011 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PiotroV Offline
Member
***

Liczba postów: 131
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #713
Re: Koszulki
Ja se walnąłem porównanie takie żeby tylko umocnić swoją wypowiedź, a wy zamiast analizować, wypowiadać się na temat kibicowaniu, multikibicowaniu mówicie o tej miłości do kobiety :kox:

Ale tak czytając wasze posty:
Mi chodziło o kibicowanie miłość do jednego klubu, że jeden jest najważniejszy, że nie można mieć dwóch równorzędnych moim zdaniem, ale nie mówiłem, że nie można lubić innych klubów jak np. ulubiony klub w innej lidze, bo ja też mam. W Serie A zawsze moimi idolami był Inter, a w La Lidze Valencia, ale lubię te kluby, lecz nie kibicuję im tak jak Manchesterowi Wink

LOVE UNITED!
14-05-2011 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siela Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #714
Re: Koszulki
Wyraźniejsze zdjęcia wyjazdowych koszulek United na następny sezon:
[Obrazek: tumblr_llao1kmpAP1qipnpio1_500.jpg]
[Obrazek: tumblr_llanssSxEK1qjcc3bo1_500.png]
16-05-2011 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Angelito Offline
Legenda Haxa :)
****

Liczba postów: 404
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 5
Post: #715
Re: Koszulki
http://footyheadlines.blogspot.com/ tu proszę strona wrzucają fotki z koszulkami/piłkami na nowy sezon
16-05-2011 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santi Offline
Member
***

Liczba postów: 151
Dołączył: May 2011
Reputacja: 0
Post: #716
Re: Koszulki
Nie wierzę w te wyjazdówki, które wrzucił siela. Paskudztwo, czarny powinien przeważać jak w tegorocznych, nie jesteśmy Interem.

You told us to come back when we've won 18. We are back.
17-05-2011 01:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #717
Re: Koszulki
Ja też w nie nie wierzę, są delikatnie mówiąc - dziwne :mrgreen:

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
17-05-2011 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #718
Re: Koszulki
To mi bardziej pasuje do stylu naszych treningowych.
17-05-2011 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #719
Re: Koszulki
Tegoroczne "roboty drogowe" są właśnie w takim stylu jak te paskowate. Oczywiście były też gorsze stroje :-D

[Obrazek: utd.jpg]
17-05-2011 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Profesor88 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #720
Re: Koszulki
Szukałem ostatnio koszulek na Allegro i wśród wielu ciekawych, a czasem wręcz unikatowych, trafiłem na taki model, jakiego sobie nie przypominam.
Czy ktoś z Was pamięta, w jakim sezonie były używane takie koszulki?
[Obrazek: 1598627260]
17-05-2011 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości