Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Majewski, Majkowski, Borysiuk, Zahorski, Pazdan (nie łapać mnie za słowa), Bartczak, Ćwielong - tym panom trzeba dać szansę!!

Mimo kapitalnego występu na EURO nei jestem zwolennikiem Rogera, jako reprezentanta Polski, mimo, że nie chcę, aby odchodził z Legii... Co takiego Roger ma wspólnego z Polską? Nie ma nawet dziewczyny Polski, nie potrafi mówić po polsku (to co on umie po polsku, to ja umiem po rosyjsku), i nie ma zamiaru zostać w polskim klubie, aby zamknąć buzie krytykom, którzy majątakei zdanie, jak ja...

Ktoś mi zaraz zarzuci temat Olisadebe. Ok. On teżbył naturalizowany na potrzeby kadry. Ale to dwie rózne sprawy. Olisadebe dawno przed otrzymaniem obywatelstwa ubiegał się o nie, był żonaty z Polką, przez dłuzszy czas grał w polskiej lidze, a po zakończeniu kariery będzie mieszkał w Polsce. Po tym sięrozpoznaje ludzi, którym obywatelstwo się zasługuje. Czy Roger będzie mieszkał w Polsce po zakończeniu kariery? Jeśli poza granicami naszego państwa w jakimś innym kraju (w którym najlepiej będzie się czuł Roger) jest miasto o nazwie "Polska", to zamieszka w Polsce na stałe...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
25-06-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - maju - 25-06-2008 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości