Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #201
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
MaTa mi sie ten pomysł z przekwalifikowaniem Hargreavesa nie podoba, ponieważ przesuwając go na prawą obronę tracimy zawodnika, który rozbija akcje, który daje swobodę Scholesowi czy to Andersonowi. Dzięki OH mogą oni spokojnie skupić sie na ataku i nie muszą myśleć o obronie. Poza tym potrafi on również bardzo dobrze rozgrywać piłkę, dlatego wg mnie zrobienie z niego prawego obrońcy będzie błędem, ponieważ nie będzie on mógł pokazać nam swoich wszystkich umiejętności.
Taki def. pomocnik jak OH zawsze jest potrzebny w meczach o największą stawkę, wtedy trzeba więcej atakować nie zaniedbując przy tym obrony...

Wracając do tematu prawego obrońcy. Wg mnie Ferguson nie kupił i zapowiada się że nie kupi prawego obrońcy, ponieważ z Garym wszystko jest ok. Ferguson ma go cały czas na oku i wie w jakiej jest dyspozycji. Obecnie najważniejsze jest to że nie ma problemów z tą kostką. Teraz przed nim cały okres przygotowywaczy, więc będzie miał okazję dobrze pod szlifować formę. United przecież rozegra kilka spotkań towarzyskich, po tych meczach będzie już wszystko jasne. Jeśli będzie w grał w nich Gary, to znaczy że wszystko ok. Forma wróci, tylko Neville będzie musiał ostro popracować na treningach..
Gdyby coś się stało z Garym jest jeszcze Brown, nie jest to może idealne rozwiązanie ale przecież nie było znów aż tak tragicznie jak niektórzy uważają. Mimo że Wes nie jest już młodzikiem to dzięki grze przez cały sezon na prawej obronie, nauczył się kliku rzeczy i nabrał również potrzebnego doświadczenia.
Pamiętajmy że mamy też do dyspozycji Danny'ego Simpsona. W tym sezonie zaliczył on kilka dobrych występów w pierwszym składzie. Nie mówię, że od razu musi grać w pierwszym składzie przez cały sezon. Wystarczy że będzie grał od czasu do czasu z jakimś słabszym zespołem w lidze czy np w FA CUP lub w Carling Cup. Nie ma sensu znów wypożyczać go do II ligi, gdyż nie zdobędzie on tam potrzebnego mu doświadczenia.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
27-06-2008 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Foster - 27-06-2008 12:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości