Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester City 2-3 Manchester United (07.08.2011)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011)
Kampanię 2011/2012 czas zacząć. Pewnie nie tylko ja już mam dosyć czekania na wznowienie rozgrywek, bo, nie oszukujmy się, mecze przedsezonowe, tym bardziej w godzinach nocnych, to nie to samo. Rozpoczyna się ona od mocnego uderzenia, derby z City, które w tym sezonie beż wątpienia będzie groźne i w niedziele nadarza się okazja na zweryfikowanie ich umiejętności w nadchodzących rozgrywkach.

Forma ze spotkań przedsezonowych napawa optymizmem, komplet wygranych, choć jak wiadomo mecze kontrolne to zupełnie co innego niż mecze o stawkę. Tym samym w niedzielę na dobrą sprawę przekonamy się w jakiej formie aktualnie znajdują się diabły. Liczę na powtórkę sprzed roku, kiedy to w przekonywujący sposób udało się pokonać Chelsea. Dobrze by było wygrać ten mecz i pokazać City, że w nadchodzącym sezonie to United będą faworytem do mistrza i wciąż będą rządzić w Manchesterze. Niebiescy na pewno nie odpuszczą, tym bardziej, że po tryumfie w FA Cup apetyty na wygrane z pewnością wzrosły, boisko zweryfikuje, czy tym razem miliony na transfery przełożą się na coś więcej niż Puchar Anglii (choć jak na nich to i tak dużoWink).

Co do składu to jest kilku pewniaków, jak i kilka znaków zapytania. Przyznam się, że obejrzałem jeden mecz przedsezonowy, więc dużo na temat formy poszczególnych graczy nie wiem. Pierwsza wątpliwość to bramka- De Gea, czy Lindegaard? Obaj z tego co wyczytałem spisywali się dobrze w meczach kontrolnych. Osobiście jest mi to obojętne, który z nich zagra, ważne, żeby w niedzielę bramkarz był pewnym punktem zespołu. Choć dla obu będzie to pierwsze poważne spotkanie w barwach United, więc presja będzie niemała. Co do obsady obrony to tylko prawy obrońca nie jest pewny, pozostałe trio to z pewnością Rio-Vidic-Evra, a kto na prawo? Smalling, czy Rafael? W pomocy kolejna niewiadoma, kto obok Carricka w środku? Na skrzydłach wystąpią pewnie Nani i Young. No i ostatnia wątpliwość, kto partnerem Rooneya. W normalnych okolicznościach pewnie byłby to Chica, ale w związku z tym, że ma wolne to obok Roo wystąpi pewnie Berbatov, chyba że Ferguson zaskoczy nas Welbeckiem lub Owenem, którzy na tournee pokazali się dobrej strony.

Liczę na dobre spotkanie i zwycięstwo, o Smile
04-08-2011 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011) - Tomek91 - 04-08-2011 15:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości