Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester City 2-3 Manchester United (07.08.2011)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #9
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011)
Za tym tęskniłem. Za tymi niesamowitymi emocjami, które towarzyszą meczom United. Drużyna po raz kolejny pokazała, że ma najlepszy charakter w Anglii. Jestem dumny z chłopaków. Big Grin

Nie wiem od czego zacząć to zacznę od subiektywnych ocen:

De Gea - błąd przy bramce, ale to co pokazał w drugiej połowie pokazuje, że błędy się zdarzają a potencjał w chłopaku jest niemały. Po przerwie wybronione dwa groźne strzały i świetna dystrybucja nogami [7]
Smalling - jako prawy obrońca zaprezentował się dobrze, spokojnie może sobie tu hasać [8]
Ferdinand - chyba najwięcej winy popełnił przy pierwszej bramce [7]
Vidic - też mozna chyba było zrobić ciut więcej przy golu Lescotta [7]
Evra - w defensywie głupie faule w tym jeden po którym padł gol [6]
Nani - kapitalny mecz, jego udział w tych koronkowych akcjach nieoceniony. I ten instynkt kiedy poszedł w końcówce meczu na obrońcę, przejął piłkę i z pełnym spokojem wykończył akcję. Jak dla mnie man of the match [9]
Carrick - zrobił swoje w pierwszej połowie, nie wyróżnił się in minus ani in plus, solidna postawa i nic więcej [6.5]
Anderson - dusza brasiliano zrobiła swoje i widać jak dzisiaj Andy cieszył się grą, takiego Andersona chcemy widzieć [8]
Young - doskonałe spotkanie, asysta przy golu Smallinga i świetna postawa na skrzydle. Chciałbym też zauważyć, że dużo rozmawia z resztą zespołu, jest zaangażowany i świetnie wkomponował się nie tylko w grę na boisku, ale widać, że też poza nim [8.5]
Welbeck - pokazał, że można na niego śmiało stawiać w tym sezonie, dynamiczny i dobrze czujący się w grze kombinacyjnej, często sam szukający gry z klepki [7.5]
Rooney - jak zwykle można było oczekiwać po nim dużego zaangażowania, ale dzisiaj bez ogromnego wkładu w wynik, mimo wszystko nieźle [7]

Jones - debiut jak najbardziej udany, nie tylko ma warunki fizyczne, ale i boiskową inteligencję tak potrzebną w United [8]
Evans - kilka razy popełnił błędy, które szybko naprawiał [7.5]
Cleverley - muszę się przyznać, że pierwszy raz widziałem chłopaka na oczy. I zastanawiam się po co nam ewentualnie byłby potrzebny Sneijder jak mamy jego. Wspaniały występ - nie boi się gry w defensywie, duża kreatywność w ataku, odwaga, dynamika, energia. Obyśmy go widzieli w tym sezonie jak najwięcej [8.5]
Rafael - na nietypowej dla siebie lewej obronie widać, że nie ubywa mu jego walorów, ale występ na kolana nie powalił, ale muszę przyznać, że w obronie OK [6.5]
Berbatov - bodaj tylko dwa kontakty z piłką [6]

Fantastyczny początek sezonu. Jestem bardzo podekscytowany tą kadrą i sezonem, który już niedługo zaczyna się na dobre. Big Grin
07-08-2011 16:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011) - allfanmu - 07-08-2011 16:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości