Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester City 2-3 Manchester United (07.08.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #10
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011)
Brak słów, żeby opisać piękno tego zwycięstwa. Cudownie, nie ma lepszego sposobu na pokonanie City. Jak beznadziejnie muszą czuć się ich kibice, po raz kolejny w końcowych minutach zapewniamy sobie zwycięstwo przeciwko nim. Fantastycznie, tym bardziej, że szansę do gry dostało wielu młodych piłkarzy i na tle mocnego rywala spisali się znakomicie.

De Gea przy obu bramkach dla City raczej zawinił, ale poza tym było OK. Dobra gra nogami, dobrze w powietrzu. Smalling początkowo nie bardzo mi się widział na prawej obronie, ale z czasem zaczął sobie radzić lepiej. Do tego świetne uderzenie przy bramce. Trochę błędów technicznych, ale występ jak najbardziej na plus. Świetny występ Jonesa, bardzo pewny, waleczny. Nieźle także Evans. Mamy aż nadmiar środkowych obrońców, ale wcale mnie to nie martwi Wink

Jeśli chodzi o środek pola uważam, że spisał się bardzo dobrze. Znakomity występ Andersona, oby obyło się bez wahań formy w trakcie sezonu. Ten chłopak ma duży talent i myślę, że nadszedł czas, aby stał się czołowym piłkarzem tego zespołu. Rewelacyjny Cleverley, cofam swoje słowa, kiedy pisałem, że nie widzę w nim dużego talentu. Ten chłopak jest świetny, z piłką przy nodze czy stylem poruszania się bardzo przypomina Iniestę. Cudowna akcja przy golu na 2:2, w której miał niemały udział. Young średniawo, ale zaliczył asystę i w końcu mamy piłkarza, który potrafi świetnie dośrodkować. Ten mecz miał wielu bohaterów, ale największym jest zdecydowanie Nani. Gol po przepięknej akcji na 2:2, przy którym zachował się fantastycznie. Do tego rewelacyjne zachowanie w końcówce i decydujący gol. Pierwsza połowa była średnia w jego wykonaniu, ale w drugiej pozamiatał system.

Na plus także występ Welbecka, który pokazał, że nie brakuje mu kreatywności, odnajduje się w grze kombinacyjnej. Niesamowicie utalentowany chłopak.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-08-2011 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011) - mucha - 07-08-2011 17:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości