Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester City 2-3 Manchester United (07.08.2011)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #11
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011)
Świetny mecz, kilka cudownych akcji i przede wszystkim ten gol :shock: Brak słów...

Jak dla mnie najlepszy na placu był Cleverley, a tylko odrobinkę gorszy Evans. Tom wszedł, a Toure, Silva czy inny rzekomo kosmiczny gracz, mogli tylko patrzeć jak Clev ich ogrywa. Serce rośnie, bo niejeden wątpił czy Tom to jest zawodnik na miarę takiego klubu jak United. A ja powiem i to nie tylko przez pryzmat tego meczu - szkoda by było gdybyśmy kupili Sneijdera i Anglik nie otrzymałby szansy na pozycji na której - jak widać - czuje się naprawde doskonale. Sam zresztą się dziwię, że Clev tak świetnie sobie radzi grając z jednym CMem obok siebie, bo nigdy tak ustawiony nie był. Dynamiczny, grający z dużą determinacją, nie panikuje kiedy jest pod presją, potrafiący strzelać bramki, a do tego zdolny do niekonwencjonalnych zagrań. CZego chcieć więcej?

W każdym razie fajnie się ten mecz oglądało i nie mogę się doczekać kolejnego 8-)

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
07-08-2011 17:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CS: Manchester City - Manchester United (07.08.2011) - michal85 - 07-08-2011 17:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości