Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 8-2 Arsenal (28.08.2011)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #19
Re: PL: Manchester United - Arsenal (28.08.2011; 17:00)
Ja odnośnie środka pola. Bo czytam, jaki to Cleverley niedoświadczony, za młody na grę w wielkich meczach. Trochę mnie to dziwi, bo chłopak grał w sporej ilości spotkań dającej mu odpowiedni experience, nawet na szczeblu Premier League. I teraz tak: były lamenty, bo Tom musi wrócić w styczniu, nie damy sobie rady. Okej, świetnie, tylko co, wtedy mógł grywać w spotkaniach z silnymi rywalami, nie zabrakłoby mu czegoś ( a tak zyskał kolejne pół roku ) ? Wiadomo, operowanie w centrum, kontrolowanie wydarzeń na boisku to nieco inna rola, niż przewidziana wcześniej dla Cleverley'a obsada skrzydłowego, co i tak nie zmienia faktu, iż także tam można wiele sknocić, przeszkodzić zespołowi. Jeżeli daje radę z city, wprawdzie spotkaniu o Community Shield, ale mecz towarzyski to z pewnością nie był, to tym bardziej poradzi sobie z osłabionym środkiem Arsenalu. Nie mówią, żeby wyszedł w pierwszym składzie, bo naprawdę sam już nie wiem, jaka opcja byłaby najlepsza, po prostu uważam, iż Tom spokojnie dałby radę walcząc naprzeciwko Lansburego, czy Rosickiego.
28-08-2011 08:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Arsenal (28.08.2011; 17:00) - Kwas - 28-08-2011 08:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości