Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 8-2 Arsenal (28.08.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #28
Re: PL: Manchester United 8-2 Arsenal (28.08.2011)
Tak się tworzy historia, tyle.

Zagraliśmy świetny mecz. Racja, rywal słaby, ale to trzeba umieć wykorzystać. A mogło być jeszcze wyżej, gdybyśmy tylko chcieli strzelić, jak najwięcej, a nie jak najpiękniej Wink

De Gea - wydaje się, że lepiej. Aczkolwiek babola się nie ustrzegł.

Smalling - bardzo fajne zawody. Nie do przejścia w obronie, aktywny z przodu.
Evans - chyba najsłabszy z naszych, aczkolwiek to i tak był dobry mecz z jego strony.
Jones - chyba bezbłędnie, choć dużo roboty nie miał.
Evra - parę razy ograny, starał się pomagać z przodu, ale na pewno stać go na więcej.

Nani - nie wiem, jak tam w poprzednich meczach, ale dziś był bardzo słaby. Niewidoczny, a gdy się już pojawiał strasznie nieefektywny, bardzo słabe ostatnie podanie. Ratuje go bramka.
Cleverley - także bardzo dobre zawody w jego wykonaniu, choć zabrakło jakiegoś błysku.
Anderson - chyba ciut lepiej od swojego kompana, pełen energii, szukał kombinacyjnej gry.
Young - zmiażdżył jaja :shock: Nie ma do czego się przyczepić, tak się cieszę, że w końcu do nas trafił! Wink

Welbeck - dobrze grał, oby nie wypadł na zbyt długo.
Rooney - sam nie wiem kto był lepszy - on, czy Young. Obu tym panom dałbym MOTMa.

Rezerwowi w porządku.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
28-08-2011 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 8-2 Arsenal (28.08.2011) - RedLucas - 28-08-2011 18:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości