Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 8-2 Arsenal (28.08.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #29
Re: PL: Manchester United 8-2 Arsenal (28.08.2011)
Masakra, nie ma słów, żeby opisać to wydarzenie. Ten mecz przejdzie do historii. Dziś napiszę krótko - wspaniały występ, genialni Rooney i Young. Piękna gry, jakie prezentuje ten zespół, nie da się opisać. Mógłbym godzinami oglądać naszą grę. Krytyka nie należy się nikomu, ale dziś troszkę słabiej środek obrony, no i w środku pomocy momentami była dziura, gdzie Arsenal z łatwością przedostawał się pod nasze pole karne. Ale to oczywiście szczegóły, nie mające żadnego znaczenia, z resztą Arsenal grał trójką w środku, więc nie ma co się dziwić. Świetny Smalling - czyżby etatowy prawy obrońca? Szkoda kontuzji Welbecka. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Poza tym Arszawina nie powinno być na boisku już w pierwszej połowie za dwa faule (za każdy można było pokazać czerwoną kartkę, więc nie pojmuję jak dotrwał do końca). Ile wtedy by się skończyło 11? :lol:

No i Ferguson chyba po raz pierwszy od długieeeeeeeeego czasu wystawił tę samą jedenastkę w dwóch kolejnych meczach. Ale musiał to zrobić, bo to co prezentują ci młodzi zawodnicy to jest coś niesamowitego i w każdym calu zasługują na miejsce w pierwszej jedenastce. Ależ duma i radość rozpierają moją duszę - piękny dzień Smile

EDIT:

Jeszcze przypomniały mi się te rzuty wolny - coś niesamowitego, jaki schemat wymyśliliśmy. Anderson :lol: No i fantastyczne strzały Rooneya, przy drugim golu Szczęsny, widząc, że nadchodzi deja vu, od razu poszedł w róg nad murem, a Rooney tylko na to czekał. Do tego fenomenalne bramki Younga, ależ ma gość ułożoną stopę - niesamowite. MOTM oczywiście Rooney, ale Young wcale nie był gorszy. Kończę, bo o tym meczu można by było się rozpisywać godzinami Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
28-08-2011 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 8-2 Arsenal (28.08.2011) - mucha - 28-08-2011 18:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości