Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 1-1 Manchester United (24.09.2011)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2
Re: PL: Stoke City - Manchester United (24.09.2011; 18:30)
W sobotę czeka nas naprawdę ciekawe spotkanie. Stoke zajmuje piątą lokatę i nie licząc dotkliwej porażki z Sunderlandem spisują się naprawdę dobrze i zdążyli już urwać punkty takim zespołom jak Tottenham, Liverpool, czy Chelsea.

Wiadomo, że Stoke u siebie jest zespołem naprawdę groźnym, nasi obrońcy wraz z De Geą będą musieli być skoncentrowani, szczególnie przy stałych fragmentach gry, z wyrzutami z autów na czele, które są znakiem charakterystycznym Garncarzy, którzy już nie raz zdobyli bramkę po dalekim wyrzucie z autu w pole karne. Jeżeli nie zagrają Ferdinand i Vidic to naszych młodziaków czeka kolejne wyzwanie, z którym mam nadzieję sobie poradzą.

Z drugiej strony, po zwycięstwie z Chelsea morale w United na pewno są wysokie i gracze zdecydowanie będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, poza tym odkąd Stoke awansowało do Premier League to nie zdołali ugrać z United ani jednego punktu. Ta statystyka i nasza forma od początku sezonu pozwalają wierzyć, że w sobotę United powiększy swój dorobek punktowy o kolejne 3 punkty.

Jeśli chodzi o skład, to jest kilka znaków zapytania. Rio nie grał z Chelsea, ale nic o jego kontuzji nie było mówione, czy w sobotę będzie zdolny do gry? Vidic, chyba też niedługo wraca, ale na Stoke raczej nie zdąży. Pozostaje jeszcze pytanie co ze Smallingiem, który w niedzielę zszedł z powodu urazu. Skrzydła to pewniaki - Youn i Nani, a kto w środku? Anderson z Chelsea zagrał przeciętnie, Carrick z Fletcherem jakoś ostatnio też nie powalali na kolana. Jednak sądzę, że dwaj z tej trójki zagrają w sobotę, no chyba że Giggs? No i zostaje jeszcze, kto partnerem Rooneya. Owen, Berbatov, czy może Welbeck o ile zdolny będzie do gry? Sam nie wiem, Owen fajnie zaprezentował się w tygodniu z Leeds, ale jakoś po cichu liczę, że Danny dostanie szansę.

De Gea
Jones-Evans-Rio-Evra
Nani-Carrick-Anderson-Young
Rooney-Welbeck


Gdyby jednak Rio nie zdążył na Stoke, to Phil pewnie do środka, a na prawo Antek? Nie wiem, ale mam nadzieję, że zdążą się wyleczyć, Ci których podałem wyżej i uda się zgarnąć w sobotę 3 punkty.
22-09-2011 10:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Stoke City - Manchester United (24.09.2011; 18:30) - Tomek91 - 22-09-2011 10:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości