Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 1-1 Manchester United (24.09.2011)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #15
Re: PL: Stoke City 1-1 Manchester United (24.09.2011)
W optymalnym składzie byśmy pewnie ograli tych drwali. Bez podstawowego ataku, bez Vidy, który akurat na ten mecz przydałby się wyjątkowo, bez Toma i bez prawego obrońcy. Trochę tego dużo.

Tragicznie wczoraj działał atak, brak wymienności pozycji, brak wychodzenia na pozycję, zero przyśpieszenia. Rozwalił mnie moment, jak Pat rozegrał z kimś klepe i ciśnie ile sił w nogach do przodu z piłką, a Owen z Berbatovem spacerują w okolicach koła środkowego. Owen niech sobie gra w tym CC czy z Rumunami w LM, ale na poważne mecze się nie nadaje, bo nie pamiętam kiedy on rozegrał dobre spotkanie grając z solidnym rywalem. Chyba ostatni raz z Wolfsburgiem. Berba gra tak, jak się niestety spodziewałem, on w systemie rotacyjnym się nie sprawdza i na cuda nie ma co liczyć w tym sezonie. Jak ustrzeli 8 goli, to będę zadowolony. Pretensji do Fergiego o taki atak mieć nie można, bo pola manewru nie miał żadnego.

Young to ło jesu, najgorszy na boisku jak dla mnie. Strach się bać co to będzie, jak się trafi mecz, że obaj nasi skrzydłowi będą bez formy i odwrotnie, wtedy czeka rywala solidny wpierdol.

Anderson kolejny mecz przeciętnie. Przydałby się Tom, w parze z Fletchem mogłoby to fajnie działać. Kiedy on ma wrócić po kontuzji?

No, a reszta na plus. Fletch i Pat wracają do formy :tuptup:

Jak się wyleczy obrona, to chcę zobaczyć Jonesa w pomocy, albo chuj, w ataku! Ziom gniecie jajka swoją grą.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
25-09-2011 09:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Stoke City 1-1 Manchester United (24.09.2011) - matys - 25-09-2011 09:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości