Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Sunderland AFC (05.11.2011; 16:00)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
Re: PL: Manchester United - Sunderland AFC (05.11.2011; 16:00)
W końcu sobie obejrzałem United od początku do końca, bo wcześniej to były, albo pierwsze, albo drugie połowy i mogę co nieco napisać o meczu.

Strasznie boleśnie dziś wyglądała ta nasza gra. Właściwie nie tylko dziś, od pewnego czasu człowiek strasznie się męczy oglądają naszą grę. Ratują to wszystko wyniki, ale trzeba nad tym wszystkim popracować, bo w końcu nadejdą trudniejsze mecze i jeśli SAF się za nich nie weźmie, to znów będziemy oglądać takie wyniki, jak ten z City.

Nie ma kogoś, kto sam zrobi akcję, która zagrozi rywalowi i zmobilizuje kolegów do lepszej gry. W sumie do tego już się przyzwyczaiłem, bo gdy w formie nie jest Nani, to w naszej kadrze po prostu nie ma takiego zawodnika. Po drugie strasznie wolno gramy, każdy musi sobie 10 razy tą piłeczkę dziubnąć, zanim odda ją komuś innego, absolutnie ZERO było dziś gry z pierwszej piłki.

Pod formą zdecydowanie Nani i Chicha, średni Fletcher, w końcówce dobry Rooney i jako jedyny na plus Evra, tyle.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-11-2011 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Sunderland AFC (05.11.2011; 16:00) - RedLucas - 05-11-2011 18:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości