Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Sunderland AFC (05.11.2011; 16:00)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #15
Re: PL: Manchester United - Sunderland AFC (05.11.2011; 16:00)
Kolejny słaby występ w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa wręcz tragiczna, w drugiej było niewiele lepiej. Na plus gra w obronie. Sunderland raczej nam nie zagrażał. Jednak ofensywa to totalna katastrofa. Brak pomysłu na grę, brak tempa, nic się nie kleiło. Czy to strzały z dystansu, czy dośrodkowania, czy próby dwójkowych akcji. Nie wiem, co się dzieje, ale od dobrych kilku meczów gramy słabiutko i mamy szczęście, że gramy z ogórkami. Nie mam pomysłu, skąd to wszystko się wzięło. Słaba forma poszczególnych piłkarzy? Być może. Z taką grą jak dziś nie mamy czego szukać i Ferguson powinien zastosować jakieś drastyczne środki póki nie jest za późno.

Jeśli chodzi o ocenę zawodników to najlepszy na boisku Rooney. Nie jest to jednak niespodzianką, od początku sezonu trzyma dobry poziom, tylko jakoś reszta się nie może dostosować. Kolejny dobry występ Jonesa. W defensywie ciężki do przejścia, w ofensywie też sobie radził. Jak wspomniałem, cała linia obrony była dziś solidna. Na skrzydłach słabiutki Nani i nieco lepszy Park. Słaby Welbeck. Fletcher w kratkę. Fajnie, że zaczął grać swobodnie, ale teraz musi wrzucić wyższy bieg. Hernandez raczej bezproduktywny, choć zaliczył kilka dobrych odegrań. No i koszmarne wejście Berbatowa. Co kontakt z piłką to strata.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-11-2011 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Sunderland AFC (05.11.2011; 16:00) - mucha - 05-11-2011 18:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości