Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-2 SL Benfica (22.11.2011)
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #7
Re: CL: Manchester United - SL Benfica (22.11.2011; 20.45)
Cytat:koncentracja była kluczowa
jak to ponoć wg mufc.pl powiedział SAF po biedzie ze Swansea. No cóż. Samobój i De Gea nadal mający problemy z wprowadzeniem piłki do gry, nawet nie naciskany, wybijający ją na aut albo do przeciwnika. Tyle można napisać o naszej koncentracji i defensywie dziś.

Z powodów do nadziei - akcje ofensywne wyglądały świetnie.... do momentu, gdy trzeba było je wstrzelić do bramki.
Z powodów do beznadziei - sytuacja w której chyba 2 czy 3 zawodników mogło strzelić i każdy oddawał piłkę, niekoniecznie lepiej ustawionemu.

Nie rozumiem też tego, z czym SAF czekał na zmiany. Jesteśmy tak słabi na ławce? Nie wydaje mi się...

MOTM: Nani, dryblingi ekstra, można się przyczepić do paru niecelnych dograń ale reszta świetna. Zaangażowanie, walka do końca o piłkę (sam nie wierzę, że piszę to o jakimkolwiek Portugalczyku), prędkość. Takiego Naniego chcę oglądać.

P.S.
Wspominałem już, że na początku sezonu ostrzegałem, że "nauka" (czyt. błędy) de Gea'i będą nas kosztować punkty? No to po raz kolejny się przypominam. :P

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
22-11-2011 22:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - SL Benfica (22.11.2011; 20.45) - Breakthru - 22-11-2011 22:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości