Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 2-2 SL Benfica (22.11.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #21
Re: CL: Manchester United 2-2 SL Benfica (22.11.2011)
Chociaż gra wczoraj była trochę lepsza od tej, którą katowało nas United w ostatnich spotkaniach, to i tak nie uzyskaliśmy korzystnego wyniku, który na 90% skazuje nas na zaledwie 2 miejsce w grupie. Będzie się to wiązać z tym, że będziemy się mierzyć z którymś z gigantów, jak chociażby z Realem czy być może Bayernem, Barceloną lub Milanem. Chyba, ze dostaniemy taki APOEL, to będziemy mogli mówić o naprawdę wielkim szczęściu.

Nasi piłkarze zawalili sprawę i tylko na własne życzenie utrudnili sobie życie. Jak się wygrywa tylko ze słabym Otelulem i zalicza remisy z Benficą i Basel, to o czym my mówimy w ogóle.

Niektórzy przed meczem byli zbyt wielkimi optymistami i nie wiem, na czym go opierali, wpisując do swoich przewidywanych składów Fryersa, Morrisona czy Petrucciego.

Co do Davida, to owszem, wczoraj popełnił błąd przy wybiciu piłki, ale czy niektórzy już nie pamiętają ile dobrego już dla nas zrobił w tym sezonie :?: Wybronił nam już kilka spotkań, popisywał się kapitalnymi interwencjami. Przypominam, że on ma dopiero 20 lat, chłopak zmienił ligę, musiał się przestawić na całkowicie inny styl gry. Ja w tym pierwszym sezonie dałem mu wielki kredyt zaufania, bo wiedziałem, że będzie popełniał błędy na początku kariery na OT. One były wliczone w ten transfer. Pisałem to przed sezonem.

Cóż, może to złe dobrego początki i od teraz będzie już tylko lepiej i np. W 1/8 LM wychodząc z tego drugiego miejsca w grupie dostaniemy wspomniany powyżej APOEL lub Inter, który gra obecnie na naszym poziomie i awansujemy do ćwierćfinału. Nie zakładajmy czarnych scenariuszy z wylosowaniem Realu, Barcelony lub Milanu, Bayernu, które nas pojadą.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
23-11-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United 2-2 SL Benfica (22.11.2011) - Jaroldz - 23-11-2011 14:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości