Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-1 Newcastle United (26.11.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #41
Re: PL: Manchester United 1-1 Newcastle United (26.11.2011)
Ja tam krótko. Wczorajsza gra duuuuużo lepsza, niż w poprzednich spotkaniach. W końcu było spokojnie z tyłu, dobrze z przodu. Jeśli chodzi o spór: zjebał sędzia vs zjebali zawodnicy ja sobie staje mniej więcej po środku. Bo wiadomo sędzia wymyślił niebywałą sprawę, chłopaki powinni wykorzystać coś z tego tysiąca okazji. Jednak jakoś strasznie nie frajerzyli tych sytuacji, widziałem już większe cuda. Po prostu wczoraj Krul i spółka mieli dzień konia i było naprawdę ciężko.

Co do środka pola, to potrzebny jakiś kreator i basta! Nie zrzucajmy wszystkiego na to, że napad i skrzydła są pod formą. Właśnie na takie sytuacje trzeba sobie tworzyć, jak najwięcej alternatyw, aby w razie gdy jedno nie trybi(skrzydła, napad), do zwycięstwa pociągnęło co innego (środek pola).

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-11-2011 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 1-1 Newcastle United (26.11.2011) - RedLucas - 27-11-2011 16:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości