Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #20
Re: CL: FC Basel - Manchester United (07.12.2011; 20:45)
Po kompromitacji z City gramy lepiej lub gorzej ale, IMHO, nie na poziomie, do jakiego przywykliśmy oczekiwać od United. Niejeden narzekał na shoucie, że z faza grupowa wieje nudą, no cóż, już niestety nie wieje, bo bez punktu w Bazylei nie będzie fazy pucharowej.

Ten mecz musimy wygrać. Mieliśmy na papierze śmiesznie łatwą grupę i do ostatniego meczu walczymy o drugie miejsce (w zwycięstwo Oetulu ciężko wierzyć). Kryzys u nas jest ewidentny* i musimy go przezwyciężyć w grudniu i styczniu, jeśli chcemy dogonić City w EPL i mieć jakikolwiek kontakt z potęgami LM. W stanie jakim się prezentowaliśmy w kilku ostatnich meczach nie mamy szans z FCB**, czy Realem.

*Tak wiem, że wiele drużyn wzięłoby taki "kryzys" jaki ma MU w ciemno, to jednak nie zmienia faktu, że bóle transfuzji drużyny z złotej ekipy '99 na świeżą krew odczuwamy boleśnie.

**Dla ludzi, którzy zechcą z tym walczyć na siłę fun fact: Barca w składzie: Montoya (20), Bartra (20), Fontas (22) Maxwell (30), Thiago (20), Dos Santos (21), Sergi Roberto (19), Cuenca (20), Rafinha (18), Pedro (24), pokonała BATE Borysow 4-0. Kogo myślmy w składzie młodzieżowym rozklepali cztery do zera w tegorocznej Lidze Mistrzów?

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
07-12-2011 16:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel - Manchester United (07.12.2011; 20:45) - Breakthru - 07-12-2011 16:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości