Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #69
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Ja pierdolę. Chuj z tym meczem. Chuj z tym sezonem. Liverpool ligi nie wygra, a City już chuj nie ma 30 lat bez pucharu, więc niech wygra sobie tą ligę nawet 2x pod rząd. Do kurwy nędzy narzekaniem nie zmienicie nic. Mleko się wylało i tyle. I tak nic nie zmienicie tym bezsensownym narzekaniem.

Mamy chujowy środek, nie mamy formy, Rooney jest przybity absencją w grupie na EURO i gra piach. Chicharito też. Cleverley kontuzjowany. I chuj. Ostatnie 5 lat to dużo sukcesów. Dajmy sobie czas na wymienienie składu. Niech znów przyjdzie "Carrick i Kuszczak"* i znów zaczniemy grać po 2 transferach tak jak trzeba. Z resztą sezon nie jest jeszcze stracony, jest trochę czasu, żeby zrobić swoje.

I chuj możecie napierdalać po mnie, nie zależy mi. Nie po to ten klub się nazywa United, żeby banda "fanów i kibiców" kłóciła się o jeden jebany mecz. Kompromitacja ok, ale na chuj najeżdżacie na siebie??

Wymagacie wygrywania wszystkiego co sezon. Odpuśćmy i wrócmy silniejsi. To nie jest żadna skaza czy brak honoru. Poczekajmy, efekty przyjdą.

Amen.

*Carrick i Kuszczak to nawiązanie, że po dwóch wzmocnieniach z sezonu bodaj 05/06 zaczeliśmy grać zupełnie inaczej mając praktycznie taki sam skład.


We'll never die!!!!!!!!!
07-12-2011 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - Hubson - 07-12-2011 23:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości