Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #81
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
A nie przyszło Ci do głowy, że nie ma tylu pieniędzy do dyspozycji co kiedyś?? Że nie może oficjalnie tego powiedzieć, więc mówi: 'mam kompletną drużynę'? A Glazerowie nie są za chętni do sypania kasą.
Poza tym czasem po prostu tak jest, że nie wszystko idzie po myśli. Zawodnicy, których teraz mamy mają wielki potencjał, tylko potrzebują trochę czasu. Plus zdrowia, bo dopadła nas prawdziwa plaga kontuzji...

Ile lat kibicujesz United jeśli mogę spytać? BO jak długo to pamiętasz, że Fergie wyciągał już drużynę z takich dołków. Jeśli krótko - to myślę, że przez najbliższy rok będziesz miał okazję się o tym przekonać Wink

Ja po prostu wciąż nie mogę pojąć jak co roku ludzie znowu w niego wątpią... a potem się zachwycają jak zdobywa kolejne trofeum i znów wątpią... naprawdę mnie to dziwi, że ludzie nie patrzą bardziej 'z góry' na to, w dłuższej perspektywie czasowej, przez pryzmat historii tego klubu... to już sie staje nudne to wieczne kwękanie 'koniec ery Fergusona'


Anyway, mnie bardziej w tym sezonie boli jednak ta porażka z City. Mam nadzieję, że się odegramy!!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
08-12-2011 01:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - branka - 08-12-2011 01:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości