Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #85
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
sezon 04/05 i 05/06 chociażby. a to że nie przypominasz sobie większych dołków przez ostatnie lata to właśnie zasługa Fergusona

a z transferami tak jest, że nie każdy okazuje się trafiony. Głównie dlatego, że nawet najlepszy piłkarz nie musi sie sprawdzić w United, to bardzo specyficzna drużyna, niesamowite wymagania, wielu nie wytrzymuje tego psychicznie. Ale część się odnajduje i zostaje potem czołowymi piłkarzami na lata. Ci co sie nie odnajdują odchodzą. Normalna rzecz.

A to, że nie ma tylu pieniędzy, chodzi mi o obecne czasy, kiedy Glazerowie nie dają mu nieograniczonych możliwości. Miał do wyboru co zrobić - kupić jednego Sneidera czy ze 3 piłkarzy, których potrzebował dla przebudowania drużyny. 20 mln za bramkarza musiał dać, bo tyle kosztują zdolni hiszpańscy bramkarze. Young - młody anglik, z którego na pewno jeszcze będzie pożytek - tak samo. To były potrzebne transfery. Taki Jones - rewelacyjny transfer. Powrót Cleverleya i Welbecka - świetne posunięcia.
Może kogoś dokupi teraz zimą a jak nie to latem. Ktoś pewnie odejdzie, jak co roku. I jeszcze będzie z tych piłkarzy świetna ekipa. Nie da się przebudować zespołu w 5 sekund.

A że Ferguson się mylił - no pewnie, każdy się myli, to tylko człowiek. Tak samo będą się mylić jego następcy. Tak samo mylą się trenerzy innych drużyn. Ale mimo wszystko patrząc na sukcesy Fergiego przez cały jego pobyt w United to on mylił się najmniej. I ja mu ufam, jak co roku. I jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
08-12-2011 02:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - branka - 08-12-2011 02:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości