Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #89
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Po tym meczu czuję się jakby ktoś mnie obuchem w łeb porządnie uderzył…

Tuż po losowaniu grup w LM byłem pewien (tak jak z resztą chyba wszyscy) że kolejny raz mamy szczęście i spokojnie, bez problemów wyjdziemy z grupy. Jednak kolejne mecze i szczęśliwe/nieszczęśliwe remisy sprawiły że o dziwo w ostatniej kolejce przyszło nam walczyć o bezpośredni awans z Basel… no i gospodarze wygrali tym samym zagramy dalej ale w LE a nie w LM.
Ciężko mi ogarnąć to co się wczoraj stało: plan wydawał się prosty- zdobyć przynajmniej punkt, ba zdobyć 3 punkty i liczyć na potknięcie Benfiki i zapewnić sobie awans z 1 miejsca. Nie udało się nic. Stworzyliśmy kilka dobrych sytuacji, po których powinny paść bramki, ale jak się nie strzela z 1 metra do bramki to ciężko o lepsze sytuacje.
Ja rozumiem- mamy plagę kontuzji i obniżkę formy, ale żeby nie ugrać chociaż remisu? Niepojęte. Przecież jadąc tam chłopaki znali powagę sytuacji, wiedzieli co trzeba zrobić i co?

Zagraliśmy słabo- obrona zawiniła przy obu bramkach, w pomocy niewidoczny Park i Young, a z przodu jakiś przygaszony Roo. Jedynie Giggs i Nani wykazywali chęci do gry.

Tak się zastanawiam i branka ma rację-przyzwyczailiśmy się do sukcesów naszej drużyny dlatego tak ciężko nam zaakceptować taką sytuację. Tylko ostatnimi czasy za dużo tych wpadek nam się zdarza.

Nie mam czasu by odnieść się do wszystkich wcześniejszych komentarzy, ale stwierdzenia o tym, że Ferguson powinien odejść, albo De Gea i Barbatow to nie trafione transfery wywołują u mnie śmiech.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
08-12-2011 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - Lukas - 08-12-2011 09:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości