Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #90
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Denis Irwin napisał(a):Wydaję mi się, że SAF nie potrafi do nich dotrzeć. Naściągał młodych i potulnych mu zawodników, lecz nie udało mu się zrobić z nich wojowników. Gdzie te czasy, w których Bruce, Keane czy Staam ustawiali rywali do pionu i na samą myśl o spotkaniu z nimi przeciwnicy mieli kisiel w majtkach? Kim mamy dzisiaj straszyć? Ferguson wymaga od swoich zawodników jaj, a przecież sam je im temperuje. Zaczyna mnie irytować jego działanie , hipokryta w czystej postaci.

Kto ma pociągnąć naszą grę gdy nie idzie, albo gdy stracimy bramkę? Wszyscy spuszczają tylko głowy. Brakuje fighterów. Obawiam się, że Ferguson już stracił ten wigor, iskrę. Najwięksi poodchodzili, zostawił samych mydłków. Obym się mylił i przedwcześnie wieścił koniec tego trenerskiego geniusza, ale wierzcie mi, bo śledzę to wszystko od samego początku. Z naszym klubem dzieje się bardzo źle. Z utęsknieniem czekam na Mourinho, SAF musi odejść!

No rzeczywiście.
Większych głupot dawno nie czytałem.
Bruce się nie nadawał do gry w Europie, Stam i Keane raz grali w finale LM.

Ta ekipa, którą tak krytykujesz, przez 5 lat 3 razy grała w finale LM, raz go wygrywając.
Zdobyła kilka mistrzostw i pucharów w kraju.

Vidic to nie figher ? Fletcher ? Roo odpierdala gorzej niż Keane za młodu. Dalej mi się nie chce pisać, bo to troche bez sensu. Barcelona nie ma ani jednego zabijaki, a gra tak, że klękajcie narody.
Ferguson stracił wigor ? No pamiętam jak dziś zaciśnięte pięści po finale.
Rzeczywiscie, już mu się nie chce.

Drużyna jest w przebudowie. Za 2 lata nowa ekipa pozamata w lidze i zagra w finale LM, może go wygrywając. SAF znów będzie chodził uśmiechnięty.
Ciekawe co dzisiejsi wielcy krytycy powiedzą.

//fajnie Cie widziec na forum Syriusz Smile //minh
08-12-2011 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - Syriusz - 08-12-2011 11:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości