Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #92
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Kolejna gorzka pigułka dla fanów United w tym sezonie. Najpierw hańbiąca porażka z City 1:6, później odpadnięcie z CC, mimo że mieliśmy najłatwiejszego rywala z możliwych. Co prawda graliśmy tam w drugim składzie, ale mimo wszystko, ci co byli na boisku, powinni sobie i tak poradzić z takim rywalem. Wczoraj natomiast przyszła ta porażka z Bazyleą i odpadnięcie z LM, co jest już katastrofą.

Po prostu nie wiem co napisać. Na ten słaby wynik punktowy w tej jakże słabej grupie nawarstwiło się wiele spraw. Od kontuzji, po błędy indywidualne, zniżkę formy kluczowych graczy aż po ten nieszczęsny środek pola, z którym naprawdę w dzisiejszej piłce i przy sile rywali daleko nie zajedziemy. Naprawdę tego nie dostrzegacie Wy, którzy piszecie wciąż z uporem maniaka, że on jest dobry i niczym nie ustępuje temu, którym dysponuje City, Bayern, Real czy Barcelona :?:

Zasłużyliśmy na odpadnięcie słabą grą, niewykorzystywaniem dogodnych sytuacji bramkowych i wieczną grą na 1:0. Zemściło się to w LM i jak nie zaczniemy grać lepiej, zemści się także w lidze. Nie da się grać ciągle na 1:0, bo to zły wynik, balansujący na granicy z remisem( czego przykład mieliśmy w meczu z NUFC).

Wczorajszy blamaż i odpadnięcie z LM nie będzie miało tylko konsekwencji sportowych, ale także finansowe. Niestety, ale wiele stracimy na tym, że nie ma już nas wśród najlepszych. Dla tak zadłużonego klubu, jak nasz to naprawdę wielki problem, który może spowodować to, że latem na transfery może nie być kasy, a jak widać, 2-3 wzmocnienia są potrzebne i to na już.

Śmiać mi się chce, jak wielu fanów United już wypisuje, że trzeba pożegnać SAF-a, że czekają na Mou, który nas odmieni i poprowadzi do sukcesów. A ja się zapytam: Fergie nam tego nie potrafi zapewnić :?: Po prostu trzeba dać mu czas i liczyć na to, że w porę zakupi w końcu piłkarzy, którzy są temu klubowi potrzebni, którzy odmienią naszą grę.

Pozostała nam Liga Europy- puchar przegranych, gdzie obecnie nasze miejsce, ale mam nadzieję, że klub nie będzie traktował tych rozgrywek poważnie i już po pierwszym dwumeczu odpadniemy z tego pucharu, który może jest dobry dla takiego Stoke, Birmingham, PSG, Bilbao, ale nie dla UNITED :!:

Ten sezon może będzie najgorszy od wielu lat, w którym odpadliśmy już z LM, odpadliśmy już z CC, jest duże prawdopodobieństwo, że City znów nas pociśnie i odpadniemy już w styczniu z Pucharu Anglii i nie obronimy także mistrzostwa. Ale jesteśmy United i w następnym sezonie gra zacznie się na nowo i wierzę, że będzie on lepszy od obecnego.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
08-12-2011 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - Jaroldz - 08-12-2011 13:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości