Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #113
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Przez cały mecz komentator powtarzał, że nie ma w ogóle pressingu na zawodnikach Bazylei.Cały czas, do znudzenia.No, ale jak coś jest tak oczywiste to trzeba to powtarzać.To właśnie mnie najbardziej boli, że zostało 10 minut do końca meczu, przegrywamy i jesteśmy poza burtą LM, a nasi zawodnicy stoją i czekaja aż przeciwnicy sami oddadzą im piłke.Żałosne, bo po pierwsze pozwalało to dłużej utrzymać się przeciwnikowi przy piłce, a dwa mając tyle miejsca i czasu pozwalało na ogarnięcie jakieś akcji.

I jeszcze jedna rzecz.Druga stracona bramka.Festiwal świetnych zachowań w defensywie.Smalling przygląda się jak piłka przelatuje za niego, Evans kolejny raz zachował się jakby zapomniał, że do piłki się wyskakuje i na koniec rodzynek Ferdinand.Po co on pobiegł do linii bocznej skoro w żaden sposób nie przeszkadzał w dośrodkowaniu? Takie zachowanie na alibi, byłem, próbowałem.

A gdyby nie Jones, to jeszcze podsumowałbym troche dłużej wspaniałe wejście Machedy.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-12-2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - Ruuuuuuuuuud - 08-12-2011 19:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości