Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #115
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011)
To nie koniec świata. Tym bardziej sezonu, choć niektórzy mają go już za stracony. Nawet ja nie wygramy ligi to co się stanie?? Jedyne co to tylko odłoży się coś w czasie. Jak Mou przyszedł do Chelsea to też trafił na nasz słaby okres, teraz będzie tak samo. Jedno wzmocnienie środka pola tak jak kiedyś przyszedł Carrick i grał świetnie. Tak teraz kto wie czy taki sam scenariusz nie jest możliwy. Też brakuje zawodnika do środka, nie koniecznie rozgrywającego, niech przyjdzie nawet ktoś taki jak Carrick do środka jakiś zabijaka typu Fellaini.

Co do ligi to nawet jak nie dogonimy City to w trójce się utrzymamy i to bez dwóch zdań i spokojnie grupę LM będziemy w następnym sezonie mieć.
Co do Ligi Europy to nie wiem czy odpuszczanie jej jest konieczne. Są to rozgrywki jak każde inne. Jak w lidze nie damy rady dogonić City czy innego klubu to można się podreperować tym trofeum i w następnym sezonie zacząć od oklepania zwycięzcy z Ligi Mistrzów. Z resztą to też dobra forma sprawdzenia czy jesteśmy w stanie ich ograć. Dla mnie było by to dużą satysfakcją wygranie tego. Bądź co bądź to również prestiżowe rozgrywki.
08-12-2011 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Basel 2-1 Manchester United (07.12.2011) - Hubson - 08-12-2011 21:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości