Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #230
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
elmaggico napisał(a):"prawej stronie powinnismy miec kogos, kto dobrze gra w obronie, bo Ronaldo nie wspiera defensywy" - tak napisałeś, więc dlatego wspomniałem o wymienności pozycji , Ronaldo nie jest cały mecz przyklejony do prawej flanki, przyjacielu. Dlatego napisałem , że oni się zmieniają , non stop i jak na prawej się znajdzie nie wiem no...Giggs, Park czy inny Rooney to oni wspierają defensywe , szczególnie Rooney - mecz z Barcą na Camp Nou - tam biegał od jedengo końca do drugiego...

Bo wymiennosc pozycji to mit, wymiennosc pozycji miedzy czterema graczami przez caly mecz tworzylaby tylko chaos. To, co jest w United to brak przywiazania do pozycji, zawodnicy z przodu graja czesto na calej szerokosci boiska, co wcale nie odejmuje, a dodaje zadan obroncom. Ale i tak zazwyczaj mozemy ich znalezc tam, gdzie byc powinni.

Giggs wcale nie wspiera defensywy w znacznym stopniu, bo nie ma na to sily (zreszta nawet, gdy mial, to tego nie robil), Park czesto nie gra, a Rooney poruszal i porusza sie po calym boisku od zawsze, co wcale nie zwalnia prawego obroncy od gry w obronie. Zeby prawy obronca mogl caly czas grac w ofensywie i olewac w obronie, jak robi to Alves, musialby miec przed soba zawodnika, ktory bylby w stanie przejac jego defensywne obowiazki - kogos w stylu prawonoznego Downinga. My zaczynamy mecze z Ronaldo na prawej stronie, to ze w trakcie meczu pojdzie sobie gdzie indziej, a czasem ktos inny zejdzie na prawa strone tylko potwierdza, ze musimy tam miec zawodnika solidnego defensywnie.

jestem barmanem na tym dancingu
04-07-2008 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008, 17:07
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Sarni - 04-07-2008 17:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości