Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Bolton FC (14.01.2012)
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Bolton FC (14.01.2012; 16:00)
Mecz momentami ciekawy. Zrobiliśmy swoje. Mogło być wyżej ale Rooney postanowił, że dziś sobie odpuści. No szkoda szkoda. Gdyby nie uraz Welbecka nie wiem na ile poważny to następny mecz dla mnie to atak powinien wyglądać Berbatov - Welbeck. Ogólnie bardzo dobry mecz Welbecka. Bardzo mi się podobał dziś. Dobrze Lindegaard wyglądał ale do roboty miał mało.
Valencia jest w gazie i póki co to nasz najlepszy skrzydłowy. Nani znów się gubi, jak długo jeszcze tak będzie??

Bardzo cieszy gol Scholesa, ogólnie dobry występ środka pola, cieszy kolejna bramka Carricka. Co do zmian do Giggs solidnie, Park mało widoczny, Chicharito pokazał tylko, że to nie on powinien wejść za Dannego.
Co do obrony to Rafael fajnie choć można by się do paru rzeczy przyczepić, Evra dobrze, Rio i Evans trochę dużo tych fauli na Ngogu ale bez skutku. Evans po kontuzji wrócił i widać, że miał przerwę ale liczę, że w następnym meczu ustrzegnie się głupich błędów.

W sumie tyle.
Dziękuje.
14-01-2012 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Bolton FC (14.01.2012; 16:00) - Hubson - 14-01-2012 18:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości