Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 Bolton FC (14.01.2012)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Bolton FC (14.01.2012; 16:00)
Spokojne zwycięstwo. Mieliśmy sporo okazji, ale 3:0 uważam za dobry wynik.

Najlepszy na boisku Valencia. Ależ on jest w fantastycznej formie. Ostatnimi czasy nasz główny motor napędowy. Oby tak dalej.

Carrick tak jak nas do tego przyzwyczaił + kilka świetnych podań, no i bardzo fajna bramka.

W obronie bardzo komfortowo, niekiedy było gorąco, ale nic ponadto. Z tego co wyczytałem to dla Evansa jest to ósme czyste konto w ligowych meczach. Razem z Ferdinandem zagrali solidnie w defensywie i mam nadzieję, że żaden z nich nie będzie miał już problemów z kontuzjami.

Podobnie rzecz ma się do Rafaela. Bardzo cieszy mnie jego występ. Lubię go i widzę w nim naszego przyszłego prawego obrońcę. Oby tylko omijały go kontuzje.

Fajnie, że strzelił Scholes. Ogółem występ całkiem OK, nie ma co się po nim spodziewać cudów.

Najsłabszy Rooney. Powiem tak - ogółem nie było to wcale taki słaby występ, ale od niego oczekuję większej efektywności. Nie ma co jednak robić z igły wideł. Dziś zaliczył dwie asysty. Zepsuł karnego - zdarza się, choć jemu akurat za często. Kilka świetnych podań, ale też mnóstwo niedokładności. Jestem jednak przekonany, że bez niego tracilibyśmy sporo.

No i na koniec słówko o Welbecku. Dobry występ, zaczyna wyrastać na jednego z moich ulubieńców w tym zespole. Świetny chłopak. Szkoda tylko tej kontuzji, wyglądało to dosyć poważnie. Oby to wszystko zakończyło się pozytywnie.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-01-2012 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Bolton FC (14.01.2012; 16:00) - mucha - 14-01-2012 18:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości