Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Arsenal 1-2 Manchester United (22.01.2012)
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: PL: Arsenal 1-2 Manchester United (22.01.2012)
Ech... nie uważam, żeby Rooney zagrał wczoraj przesadnie dobrze. Nie zagrał również źle, był to poprawny, solidny mecz w jego wykonaniu. Wielu z was twierdzi, że woli oglądać Welbecka na boisku kosztem Hernandeza, bo Anglik więcej daje drużynie, potrafi zagrać z klepki, kombinacyjnie, więcej biega. Ale chyba wszyscy jesteśmy zgodni w tym, że najwięcej drużynie daje Rooney. Nie dość, że świetnie nadaje się do gry kombinacyjnej, potrafi świetnie rozprowadzić grę, rozrzucić piłkę, na dodatek bardzo dużo biega i, co najważniejsze, strzela bramki. Wczoraj zagrał za plecami Welbecka i owszem, miał parę złych zagrać, ale bardzo dobrze regulował tempo gry, wyprowadzał kontrataki i bardzo upłynniał naszą grę. Ja naprawdę nie chcę robić z Rooneya świętej krowy, ale jestem święcie przekonany, że nasza gra byłaby bez niego sporo uboższa i wczoraj ten mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie, nie toczyłby się tak bardzo pod nasze dyktando. Aha, i jak ktoś na argument, że "Rooney harował co całej szerokości boiska" odpowiada, że "Co z tego, to nie jego zadanie", to w moim mniemaniu jest to lekka hipokryzja.
23-01-2012 07:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Arsenal 1-2 Manchester United (22.01.2012) - rimas - 23-01-2012 07:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości