Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Liverpool 2-1 Manchester United (28.01.2012; 13:45)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #16
Re: FA: Liverpool - Manchester United (28.01.2012; 13:45)
Podobnie jak mucha, nie wyobrażam sobie by w tym meczu Rooney zasiadł na ławce. Owszem, ostatnie mecze mu nie wyszły, jednak w tak ważnym spotkaniu nie sadza się swojego lidera na ławce, nawet mimo nie najlepszej formy. Tym bardziej w sytuacji, gdy mamy sporo kontuzji i gdy zupełnie nie mamy kogo wystawić w jego miejsce.

Bardzo chciałbym by w końcu Rafael wrócił do regularnej gry w pierwszym składzie. Dość już mam zmian na tej pozycji. Brazylijczyk jest już od jakiegoś czasu zdrowy, a do tego prezentuje się naprawdę solidnie, więc oczekuję go w pierwszym składzie.

Mam też nadzieję, że Ferguson nie wpadnie na pomysł by posłać do boju od pierwszej minuty Scholesa. Nie chciałbym też oglądać Giggsa, który ostatnio nieco mnie irytuje. Skoro Jones może zagrać w tym spotkaniu, to oczekuję, że będzie partnerem Carricka. Para wspomagana przez Rooneya powinna nam zapewnić panowanie w środku pola.

Myślę też, że można do boju posłać Davida. Póki co to Lindegaard jest pierwszym bramkarzem, a mecz ten jest meczem pucharowym. W takich spotkaniach, SAF dawał pograć rezerwowemu GK. Wiem, że to Liverpool jednak De Gea też trochę pograć musi. Jeśli jednak Ferguson na takich ruch się nie zdecyduje to nie będę marudził, bo z Duńczykiem w bramce póki co jestem spokojniejszy.

DDG
Rafael - Smalling - Evans - Evra
Valencia - Carrick - Jones - Park
Rooney - Welbeck


Po cichu liczę, że na ławce zasiądzie Tom bądź Ashley, a może nawet obaj.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
25-01-2012 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Liverpool - Manchester United (28.01.2012; 13:45) - Foster - 25-01-2012 22:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości