Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Liverpool 2-1 Manchester United (28.01.2012; 13:45)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #30
Re: FA: Liverpool - Manchester United (28.01.2012; 13:45)
Breakthru napisał(a):ale w tym meczu zmiany zawalił. Kompletnie, konkretnie.
Nie powiedziałbym. Sam w czasie spotkania zastanawiałem się kogo mógłby zdjąć z boisko i miałem ciężką łamigłówkę. Wszyscy oczywiście nie grali wyśmienitych zawodów, ale każda zmiana jak dla mnie nie wchodziła w grę. A to po wejściu napastnika za pomocnika ( któregokolwiek ) zmuszeni zostalibyśmy do przejścia na 4-4-2, co mi po prostu się nie widziało, a to chciałem Berbatova na boisko, ale nie chciałem zmienić Dannyego wiedząc, że zaraz może się urwać i zdobyć bramkę...

Okej, od jakiejś 70 minuty oddaliśmy inicjatywę, lecz tak naprawdę scousery nie potrafiły przekuć jej na sytuacje bramkowe, w przeciwieństwie do nas, gdzie parę razy zrobiło się gorąco pod bramką Reiny. Naprawdę SAF nie musiał na gwałt robić tych zmian.

mucha napisał(a):Za drugi gol nie obwiniałbym go. Winni są przede wszystkim ten kto przegrał pojedynek główkowy z Carrollem i ten, któremu Kuyt wymknął się spod kontroli czyli Evra.
Pojedynek główkowy przegrać można zawsze, zwłaszcza z kimś takim jak Caroll. Na dodatek sytuacja miała miejsce w miarę daleko od pola karnego, takich przegranych główek w tych strefach jest sporo i nie uważam, aby tutaj szczególną winą można obarczać Evansa.

Tak myślałem przedtem. Przedtem, czyli przed obejrzeniem po raz kolejny bramki Kuyta. A zrobiłem to właśnie przed chwilką i Jonny właściwie nie wybił się z miejsca w którym stał, dziwnie się zresztą ustawił do całej tej sytuacji... Przegrać głowę można, ale jeśli samemu nie robi się nic, aby chociaż powalczyć no to później takie rzeczy się dzieją. I nie obwiniałbym Evry, przecież łapał na spalonego Holendra. Zaspał Smalling.
29-01-2012 10:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Liverpool - Manchester United (28.01.2012; 13:45) - Kwas - 29-01-2012 10:28

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości