Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Cytat:Bał opinii kibiców. Nie samego obywatelstwa.

Z tego co napisałeś nie da się zrozumieć, że bał się opini kibiców. Ale jak tak to ok.

Lucas napisał(a):To dlaczego wkręcał niemieckich i austriackich obrońców jak chciał? Gdyby miał jeszcze szybkość to śmiało mógłby rywalizować z najlepszymi.

Gra w Legii. Sorry, ale dla mnie piłkarz reprezentujący barwy Legii nie może być piłkarzem pokroju europejskiego. Zresztą ile on zagrał spotkań na najwyżzym (europejskim) poziomie? Dwa? To stanowczo za mało aby tak go nazwać. Rzeczywiście ma zadatki, żeby (jak na polskie standarty) byc wielki. Ale nie możemy być pewni czy je wykorzysta.

Cytat:On ma 20 lat. I kiedy ma nigdy go odkryć? Grając w rezerwach BvB?

Czyli jak na Polskie standarty jest ciągle bardzo młody. Jak wygląda jego sytuacja w Borussi nie mam pojęcia i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi. Taki Smolarek też zaczął grac w Feynordzie dośc późno a w naszej kadrze zaliczał rewelacyjne wystepy. Tyrale samo ogranie i wyszkolenie na zachodzie może bardzo pomóc i nie wątpie, że w polskiej lidze z miejsca stałby sie gwiazdą.

Lucas napisał(a):To znajdź mi 5 lepszych od niego polskich Polaków

Masz na myśli piłkarzy? Boruc, Kuszczak, Fabiański. Może Lewandowski, Kosowski, Jeleń, czy choćby Żurawski. W końcu w Orange Ekstraklasie prezentowali się lepiej od Brazylijczyka.

Ale wydaje mi się, że źle mnie zrozumiałeś. Przesledź poprzednie posty w tym temacie to zauważysz, że od poczatku byłem za naturalizacja Rogera. Ale to ręka państwa została wyciagnięta w stronę Guerreiro, nie odwrotnie. To on powinien być wdzięczny za szanse jaką otrzymał, za mozliwośc występu z orzełkiem na piersi. Cóż to za honor!
Fajnie, że Roger przynajmniej publicznie też tak to znajduje. Ale nigdy nie będe dziękował za to Bogu.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
06-07-2008 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - Rafcio - 06-07-2008 14:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości