Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Rafcio napisał(a):Gra w Legii. Sorry, ale dla mnie piłkarz reprezentujący barwy Legii nie może być piłkarzem pokroju europejskiego. Zresztą ile on zagrał spotkań na najwyżzym (europejskim) poziomie? Dwa? To stanowczo za mało aby tak go nazwać. Rzeczywiście ma zadatki, żeby (jak na polskie standarty) byc wielki. Ale nie możemy być pewni czy je wykorzysta.
A czy Riquelme błyszczał w wielkiej Barcelonie, czy przeciętnym Villarreal? W Polsce nie da się wypromować nawet takim piłkarzom jak Roger.
Rafcio napisał(a):Sorry, ale dla mnie piłkarz reprezentujący barwy Legii nie może być piłkarzem pokroju europejskiego.
Rozumiem, że fan Wisły lub Polonii? Polacy...
Rafcio napisał(a):Czyli jak na Polskie standarty jest ciągle bardzo młody. Jak wygląda jego sytuacja w Borussi nie mam pojęcia i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi. Taki Smolarek też zaczął grac w Feynordzie dośc późno a w naszej kadrze zaliczał rewelacyjne wystepy. Tyrale samo ogranie i wyszkolenie na zachodzie może bardzo pomóc i nie wątpie, że w polskiej lidze z miejsca stałby sie gwiazdą.
I dlatego w Polsce jest jak jest. Debiutują piłkarze w wieku 25 lat, nie w wieku 17-18 jak ma to miejsce w Holandii, Brazylii czy Argentynie. To szkoda, że się nie interesujesz, bo w wieku 20 lat taki talent jakim niby jest Tyrała powinien grać co najmniej 15 meczów na sezon, a nie 8 przez 3 lata.
Rafcio napisał(a):Masz na myśli piłkarzy? Boruc, Kuszczak, Fabiański. Może Lewandowski, Kosowski, Jeleń, czy choćby Żurawski. W końcu w Orange Ekstraklasie prezentowali się lepiej od Brazylijczyka.
Myślałem, że jesteś na tyle inteligentny i wymienisz mi piłkarzy na tej samej pozycji. Bo takie porównanie to mogę w dupę sobie wsadzić. Boruc i może Fabiański ok. Reszta nie. Jeśli już tak Ci na tym zależy.
Rafcio napisał(a):Ale wydaje mi się, że źle mnie zrozumiałeś. Przesledź poprzednie posty w tym temacie to zauważysz, że od poczatku byłem za naturalizacja Rogera. Ale to ręka państwa została wyciagnięta w stronę Guerreiro, nie odwrotnie. To on powinien być wdzięczny za szanse jaką otrzymał, za mozliwośc występu z orzełkiem na piersi. Cóż to za honor!
Nie mam zamiaru czytać 3 stron postów o podobnej treści. A nie jest wdzięczny?
Rafcio napisał(a):Ale nigdy nie będe dziękował za to Bogu.
Ciekawe co byś napisał, gdyby karnego nie było.
06-07-2008 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - Lucas - 06-07-2008 15:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 48 gości