Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #55
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Cytat:A czy Riquelme błyszczał w wielkiej Barcelonie, czy przeciętnym Villarreal? W Polsce nie da się wypromować nawet takim piłkarzom jak Roger.

Gdyby Roger był tak wielkim piłkarzem to w Polsce by nigdy nie grał

Cytat:Rozumiem, że fan Wisły lub Polonii? Polacy...

Nie sympatyzuję żadnej polskiej drużynie. W miejsce Legii możesz wstawić dowolny zespół z rodzimej ligi :]

Lucas napisał(a):I dlatego w Polsce jest jak jest. Debiutują piłkarze w wieku 25 lat, nie w wieku 17-18 jak ma to miejsce w Holandii, Brazylii czy Argentynie. To szkoda, że się nie interesujesz, bo w wieku 20 lat taki talent jakim niby jest Tyrała powinien grać co najmniej 15 meczów na sezon, a nie 8 przez 3 lata.

Czy ja napisałem, że ma byc taaaaakim talentem? Nie każdy w wieku 20 lat rozgrywa 15 spotkań na sezon. A wyszkolony na zachodzi piłkarz, oceniany na utalentowanego będzie bił na głowę naszych napastników choćby techniką, czy przygotowaniem fizycznym.

Cytat:Myślałem, że jesteś na tyle inteligentny i wymienisz mi piłkarzy na tej samej pozycji. Bo takie porównanie to mogę w dupę sobie wsadzić. Boruc i może Fabiański ok. Reszta nie. Jeśli już tak Ci na tym zależy.

O moja inteligencję się nie martw.

Wymieniając najlepszych polskich piłkarzy nie sposób pominąć bramkarzy. Wybacz

Powiedz mi teraz co takiego osiągnął Roger (oprócz dwóch dobrych występów na ME), żeby oceniać go wyżej od Lewandowskiego, Kosowskiego, Jelenia czy choćby Zurawskiego?


Lucas napisał(a):A nie jest wdzięczny?
Rafcio napisał(a):To on powinien być wdzięczny za szanse jaką otrzymał, za mozliwośc występu z orzełkiem na piersi. Cóż to za honor!
Fajnie, że Roger przynajmniej publicznie też tak to znajduje

Miałes zastrzeżenia do mojej inteligencji? Czytanie z zrozumieniem jest ponoć jej głównym wskaźnikiem.

Lucas napisał(a):Ciekawe co byś napisał, gdyby karnego nie było.

To samo. Przeczytaj lepiej pierwsze kilka postów w temacie :]

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
06-07-2008 15:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - Rafcio - 06-07-2008 15:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości