Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 3-3 Manchester United (5.02.2012)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #26
Re: PL: Chelsea FC 3-3 Manchester United (5.02.2012)
matys napisał(a):Piłka po uderzeniu Luiza leciała w światło bramki, więc nie ma mowy o samobóju. W ogóle patrząc na tor lotu piłki mam wrażenie, że gdyby piłki nie odbił Rio to i tak padłby gol.

No ja właśnie kilka razy przyglądałem się powtórkom i mam wątpliwości czy piłka po uderzeniu Luiza leciała w światło bramki. W każdym razie winę za utratę gola ponosi Ferdinand.

matys napisał(a):Dla mnie Giggs słabo dzisiaj, nie wiem czy nie najgorszy na boisku, wyszła mu jedna wrzutka i tyle. Chętnie zobaczę statystkę podań, bo odnoszę wrażenie, że procent celnych podań wypada dosyć słabo.

Może pod względem efektywności nie miał najlepszych statystyk, ale mnie się podobała jego ogólna postawa w meczu. To on był naszym liderem, przeprowadzał rajdy, a że zaliczał niecelne podania? Cóż, taka była jego rola dzisiaj. Carrick miał przede wszystkim utrzymywać piłkę w naszym posiadaniu, a Giggs szukać ostatniego podania i napędzać nasze akcje. A dośrodkowanie przy bramce Hernandeza było po prostu kapitalne.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
05-02-2012 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Chelsea FC 3-3 Manchester United (5.02.2012) - mucha - 05-02-2012 19:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości