Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 3-3 Manchester United (5.02.2012)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #31
Re: PL: Chelsea FC 3-3 Manchester United (5.02.2012)
Dla postronnego widza, dzisiejszy mecz był kapitalnym widowiskiem. Dla nas, był huśtawką emocji, dobrze, że od skrajnie zły szły do skrajnie dobrych. Szkoda remisu, bo mecz był do wygrania i powinniśmy do wygrać. Chelsea niech się cieszy, że im Webb zostawił Cahil (ślepy, tylko tyle można napisać o arbitrze, który ma idealną pozycję, a nie gwiżdże tego i nie wyrzuca z boiska).

Dzisiaj United po raz kolejny przypomniało nam za co ten klub kochamy. I tak jak pisano wyżej, United można nie lubi, jednak mentalności i walki do końca nikt nam nie odbierze.

Bardzo szkoda tych bramek, tym bardziej że były bardzo głupio stracone. Przy dwóch winny Evra, a przy ostatniej Rio, który po prostu został w blokach i był spóźniony. Pat niestety po kilku dobrych meczach, znów zagrał bardzo słabo. Tej klasy zawodnik, na takie błędy sobie pozwolić nie może.

Co do Giggsa - mnie również jego gra się nie podobała. Owszem, znów bardzo ładna asysta, ale poza tym bardzo dużo strat i głupich zagrań. To po jego stracie poszła akcja prawym skrzydłem, potem faul Evry i 3-0.

Co do DDG. Dzisiaj pokazał to z czego słynął w La Liga. Wszyscy dobrze wiemy na co go w tym elemencie stać. Interwencja po wolnym śmiało może kandydować do parady sezonu. Wszystko wyglądało fajnie, jednak dalej popełnia błędy na przedpolu. Nie będę ich tu wyliczał dzisiaj, bo dziś się nie stało, poza tym zagrał naprawdę dobrze.

Fajnie, że Chicharito się odblokował. Mam nadzieję, że jego forma pójdzie w górę, bo właśnie w takich sytuacjach go potrzebujemy.

Trochę nie rozumiem zmian Fergusona. Czemu zszedł Rafael? Przecież rozgrywał bardzo dobre spotkanie. W obronie było nie do przejścia, do ofensywy też się ładnie podłączał. Nie rozumiem czemu zszedł i nie dziwię mu się że był wkurzony jak schodził, każdy by był. Czy przy drugiej bramce zawinił? Nie wiem, na powtórkach w czasie meczu zauważyłem, że krył zawodnika przed "piątką". Wydaje mi się, że tam powinien pomóc Antek, ale trzeba by tą sytuację dogłębnie przeanalizować.

P.S. Wybaczcie za chaotyczną wypowiedź, ale tak rzucałem myślami, które mi do głowy przychodziły.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
05-02-2012 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Chelsea FC 3-3 Manchester United (5.02.2012) - Foster - 05-02-2012 20:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości