Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Rafcio napisał(a):Gdyby Roger był tak wielkim piłkarzem to w Polsce by nigdy nie grał
Nie pisałem, że ma podobne umiejętności, tylko chciałem porównać sytuację. Skoro z Legii to beznadziejny. No pożal się Boże. Legia bez Rogera traci 40% swojej mocy. A, że ma takich piłkarzy wokół siebie jak ma to już nie jego wina.
Rafcio napisał(a):Nie sympatyzuję żadnej polskiej drużynie. W miejsce Legii możesz wstawić dowolny zespół z rodzimej ligi :]
To mogłeś to napisać inaczej. Boruc nie jest piłkarzem klasy europejskiej? Jest nawet światowej. Już chyba wszyscy zapomnieli gdzie swoje skrzydła rozwijał Artur. Na szczęście jako jeden z nielicznych szanuje Legie jako swój rodzimy klub.
Rafcio napisał(a):Wymieniając najlepszych polskich piłkarzy nie sposób pominąć bramkarzy. Wybacz
:?:
Rafcio napisał(a):Powiedz mi teraz co takiego osiągnął Roger (oprócz dwóch dobrych występów na ME), żeby oceniać go wyżej od Lewandowskiego, Kosowskiego, Jelenia czy choćby Zurawskiego?
A co osiągnęli Lewandowski, Kosowski, Jeleń czy Żurawski? Oprócz Żurawskiego, który kiedyś miał dwa dobre sezony w Celticu pozostała reszta nic. A podawanie Kosowskiego jako jednego z najlepszych Polaków potwierdza mnie w przekonaniu, że nie powinienem w ogóle odpisywać na tego posta.
Rafcio napisał(a):Rafcio napisał(a):To on powinien być wdzięczny za szanse jaką otrzymał, za mozliwośc występu z orzełkiem na piersi. Cóż to za honor!
Fajnie, że Roger przynajmniej publicznie też tak to znajduje



Miałes zastrzeżenia do mojej inteligencji? Czytanie z zrozumieniem jest ponoć jej głównym wskaźnikiem.
A w ogóle to jaki był sens i logika tamtej wypowiedzi?
Rafcio napisał(a):To samo. Przeczytaj lepiej pierwsze kilka postów w temacie :]
Nie mam zamiaru czytać 3 stron postów o podobnej treści, pisałem to wcześniej. Jak chcesz o czymś wspomnieć to napisz to jeszcze raz, tudzież podaj mi linka. Leń ze mnie.

Jeśli nie masz zamiaru czytać co jest napisane wcześniej w tym temacie to nie każ innym się powtarzać i pisać od nowa tego samego- sebos
06-07-2008 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - Lucas - 06-07-2008 16:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości