Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Guerreiro Polakiem...
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Roger Guerreiro Polakiem...
Lucas napisał(a):Nie pisałem, że ma podobne umiejętności, tylko chciałem porównać sytuację.

Tak wielki nie równa sie taki jak Riquelme tylko ogólnie świetny zawodnik. To, że zamiast Legii możesz wstawić każdy klub z naszej ligi juz pisałem, więc nie rozumiem dalszych uwag na ten temat. Nie możesz powiedziec o zawodniku, że jest wielkiej klasy na podstawie występów w tak słabej lidze jak nasza.

Lucas napisał(a):To mogłeś to napisać inaczej. Boruc nie jest piłkarzem klasy europejskiej? Jest nawet światowej. Już chyba wszyscy zapomnieli gdzie swoje skrzydła rozwijał Artur. Na szczęście jako jeden z nielicznych szanuje Legie jako swój rodzimy klub.

A czy Boruc był graczem klasy Europejskiej kiedy występował w Legi? Czy wtedy porywał tłumy wspaniałymi paradami na MŚ, ME i w LM? Swoje skrzydła rozwinął w Celtiku i dopiero od tamtej pory można nazwać go bramkarzem klasy światowej. KIedy przychodził do Celtiku był bramkarzem w szerszym świecie anonimowym, teraz jego nazwisko zna każdy choc troche interesujący się piłką.
A to, że pamięta o korzeniach to bardzo fajnie z jego strony.

Cytat:A co osiągnęli Lewandowski, Kosowski, Jeleń czy Żurawski? Oprócz Żurawskiego, który kiedyś miał dwa dobre sezony w Celticu pozostała reszta nic. A podawanie Kosowskiego jako jednego z najlepszych Polaków potwierdza mnie w przekonaniu, że nie powinienem w ogóle odpisywać na tego posta.

Byli rewelacyjni w Polskiej lidze. Tylko dwóch zawodników zaliczyło w tym sezonie więcej asyst od Kosy, a ten wystepował w Wisle tylko do stycznia! Jeleń wyrózniał się w Polsce, wyróżniał sie w Francji i był jednym z najlepszych graczy na MŚ. Dorobek nawet lepszy niz ten Rogera. Zuraw w Polsce był Bogiem, przez sezon w Celtiku drugim Larssonem, czy dwa dobre spotkania na ME pokonają ten bilans?
Specjalnie wymieniłem tych zawodników bo wymiatali w Orange Ekstraklasie aż furczało. Ale jak widać niespecjalnie poradzili sobie w Europie. Na podstawie dokonań zaś nie możesz stwierdzić, że któyś z nich jest słąbszy od Guerreiro.

Jeżeli chcesz innych porównań to zacytuje Ci, leniu fragment mojego posta z pierwszej strony tematu

Cytat:Co do gry Rogera w kadrze to jestem absolutnie za. Nie wiem jak sie prezentuje bo mnie Orange Ekstraklasa wybitnie nie interesuje ale jeżeli pasuje do koncepcji Leo to niech gra. Zresztą nie ma się co dziwić. W końcu Polska nie ma żadnego dobrego rozgrywającego. Ani Giza ani Garguła się nie sprawdzają, ten młody zdolny co to ponoć wymiata na wiosne (Majewski?) to też pewnie pic na wode i w reprezentacji kija zdziała (Chociaż powołanie pwoienien dostać offf korzzzzz). Zresztą ta chęc powołania Rogera jest dla mnie dobrym zwiastunem. Może w końcu reprezentacja przestanie liczyć na błysk 'geniuszu' jednego z graczy tylko zacznie miec więcej "z gry" ?

Lucas napisał(a):A w ogóle to jaki był sens i logika tamtej wypowiedzi?
Przeczytaj sto razy może zrozumiesz.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
06-07-2008 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Roger Guerreiro Polakiem... - radzio - 18-04-2008, 11:24
Re: Roger Guerreiro Polakiem... - Rafcio - 06-07-2008 17:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości