Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #10
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012)
Mi tam wszystko o naszym podejściu do tych rozgrywek mówi trzecia bramka dla Bilbao i wejście Andersona. Mogą sobie pierdolić, że traktują te rozgrywki poważnie, że chcą wygrać, ale jak jest widzimy na boisku. Znaczy może i prawda - chcą wygrać, w sumie kto by nie chciał, ale do tego potrzebaby wysiłku, a tego już nie ma.

Przyczepię się tego Andersona, ale tak naprawdę nikomu wczoraj się nie chciało. Wchodzi gość, który nie grał od dobrego miesiąca, czy więcej w piłkę, czuje na pewno, że jest na wylocie z United, ma idealną okazję, aby pokazać się z dobrej strony, a on co? Totalnie na stojaka sobie gra, nie angażuje się w grę, nic. Cała nasza gra była wczoraj tragiczna, ale wszystko wynikło z braku motywacji. Ten wynik to i tak najlepsze, co mogliśmy sobie wymarzyć.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
09-03-2012 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: LE: Manchester United 2-3 Athletic Bilbao (08.03.2012) - RedLucas - 09-03-2012 13:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości